AlışverişManşetModa

Katerina Ekşioğlu: İlkbahar ve Yazın Ruhu

Tasarımlarıyla zarafeti ve konforu buluşturan Katerina Ekşioğlu, yeni sezonda da modaseverlerin dikkatini üzerine çekmeye hazırlanıyor.

Şık ve çağdaş dokunuşlarıyla estetiği öne çıkaran Ekşioğlu, kadınların üstünde taşıdıkları kıyafetler ile kendilerini özgür, feminen ve bir o kadar da özgüvenli hissetmelerini sağlıyor. İlkbahar ve yazın ruhunu renklerine işleyemeye hazırlanan moda markası, tasarımlarında asillik ve cazibeyi buluşturarak; moda tutkunlarının dikkatini yeni sezonda da üzerine çekmeyi hedefliyor. 

Eşsiz tasarımlarıyla kadınların ilgisini kazanan Katerina Ekşioğlu, yazın enerjisiyle birlikte göz alıcı koleksiyonlarını moda tutkunlarının beğenisine sunacak.

katerina

Şık ve çağdaş dokunuşlarıyla estetikliği öne çıkaran Ekşioğlu, kadınların vazgeçilmezi olarak ön plana çıkarken, koleksiyonlarına yaptığı benzersiz dokunuşlarıyla; her mevsimin ve sezonun kendine has bir kimliği olduğunu yine ispatlayacak

Sadelik ve şıklığı konfor ile buluşturan Ekşioğlu, özgün çizgisi ve sınıflandırmayan tasarımlarıyla kadınların her anında yanında olmayı sürdürüyor.

Ekşioğlu tasarımları ile ilgili katerinaeksioglu.com adresi ziyaret edilebilir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu