Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Urban Care: Keşfet, Yenilen ve Canlan

Urban Care, vücut bakım serisi ile sizleri, cildinizi arındırırken kendinizi şımartmaya davet ediyor.

Yenileyici ve Pürüzsüzleştirici Coconut Coffee, Cilt Tonu Eşitleyici ve Aydınlatıcı Turmeric Honey, Nemlendirici ve Besleyici Seaweed Citrus olmak üzere üç ayrı gruptan oluşan Urban Care’in ilk vücut bakım serisi, yoğun ve tempolu geçen günün sonunda sizleri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. 

Coconut Coffee Yenileyici ve Pürüzsüzleştirici Vücut Bakım Serisi içeriğinde bulunan Hindistan Cevizi ekstresi ile yoğun nem ve yumuşaklık sağlarken Kahve Meyvesi ekstresi ile de cildinizin canlı görünmesine yardımcı oluyor. Cilt Tonu Eşitleyici ve Aydınlatıcı Turmeric Honey Vücut Bakım serisi, içeriğindeki Zerdeçal ekstresi sayesinde parlak ve aydınlık bir görünüm sunarken, cildin renk tonunu eşitliyor. Bal ekstresi ile de cilde nemlendiriyor ve pürüzsüzleştiriyor. Nemlendirici ve Besleyici Seaweed Citrus Vücut Bakım Serisi ise içeriğindeki Seaweed ekstresi ile deniz havasının sakin kokusunu cildinize taşıyor. Citrus özü ile de cildi nemlendiriyor, düzenli kullanımda gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı oluyor.

urban care

Vegan içerikli ve paraben içermeyen Urban Care Vücut Bakım serisini Watsons, Gratis, Eve, Rossmann, Cosmetica gibi kozmetik marketler, TRENDYOL, Hepsiburada gibi e ticaret platformları ve seçkin parfümerilerde keşfedebilirsiniz.

Urban Care’in ilk vücut bakım ailesi;

Coconut Coffee Yenileyici ve Pürüzsüzleştirici Duş Jeli

Urban Care Coconut Coffee Yenileyici ve Pürüzsüzleştirici Duş Jeli, yoğun köpük yapısı ve muhteşem kokusu ile cildinizi derinlemesine temizliyor. Özel formülünde yer alan Hindistan Cevizi ile cildinizi derinlemesine temizleyip nemlendirirken kahve kokusuyla cildinizi canlandırıyor. Cildinizi kurutmadan temizleyerek cildin PH yapısına uyum sağlıyor. 

Coconut Coffee Yenileyici ve Pürüzsüzleştirici Vücut Kremi

Urban Care Coconut Coffee Yenileyici ve Pürüzsüzleştirici Vücut Kremi, içeriğinde yer alan doğal Hindistan Cevizi Yağı ve Shea yağı ile cilt elastikiyetini arttırarak gergin görünümü azaltıyor. Aynı zamanda cildinizi canlandırırken parlaklık ve yumuşaklık veriyor. Kolay emilen formülü ile vücudunuzu yoğun bir şekilde besliyor, nemlendiriyor ve koruyor.

Kahvenin müthiş kokusu ve ferahlatıcı etkisi sayesinde ilk kullanımda dahi cildinizdeki ipeksi dokunuş ve elastikiyeti hissetmenizi sağlıyor. İçeriğindeki katı Shea yağı ise cildinizde zahmetsizce eriyerek, cilt bariyerinizin neme doymasını sağlıyor.

Coconut Coffee Yenileyici ve Pürüzsüzleştirici Şekerli Vücut Peelingi

Kuruyan cildinizi neme doyurmak için en hızlı ve en keyifli bakım rutinini Urban Care Coconut Coffee Yenileyici ve Pürüzsüzleştirici Vücut Bakım serisi ile tamamlayın! Urban Care Coconut Coffee Şekerli Vücut Peelingi zengin içeriği ile ilk kullanımdan itibaren vücudunuza yoğun nemlendirme ve pürüzsüzlük sunar. İçeriğinde bulunan doğal kahve tanecikleri ile cildinizi canlandırır. Özel formülü ile cilt bariyerini bozmadan vücudunuzu ölü deriden nazikçe arındırır.

Turmeric Honey Cilt Tonu Esitleyici ve Aydınlatıcı Duş Jeli

Daha aydınlık, sağlıklı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt sunan URBAN Care Turmeric Honey Cilt Tonu Eşitleyici ve Aydınlatıcı Duş Jeli, yoğun köpük yapısı ve muhteşem kokusu ile cildinizi derinlemesine temizliyor. Özel formülünde yer alan Zerdeçal ve Bal özleri ile cildinizi nemlendirmeye ve korumaya yardımcı oluyor. Altın baharat olarak bilinen Curcuma Longa bitkisi özü ve doğanın bize sunduğu en faydalı bileşenlerden Bal özü kombini ile cilt tonu eşitsizliklerini gidermeyi ve daha parlak bir cilde sahip olmanıza katkı sağlıyor. Duş Jeli cildinizi kurutmadan temizleyerek, cildinize uygun pH yapısına uyum sağlıyor.

Turmeric Honey Cilt Tonu Esitleyici ve Aydınlatıcı Vücut Losyonu

Daha aydınlık, sağlıklı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt sunan URBAN Care Turmeric Honey Cilt Tonu Eşitleyici ve Aydınlatıcı Vücut Losyonu, içeriğinde bulunan Zerdeçal ve Bal özü kombini ile cildinizi nemlendiriyor, cildinizde var olan renk tonu eşitsizliklerinin ve lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Cildin günlük nem ihtiyacını karşılamaya, aynı zamanda cilt bariyerini beslemeye katkı sağlıyor. Hafif dokusu ile daha yumuşak ve pürüzsüz cilt oluşumunu destekliyor. Altın baharat olarak bilinen Curcuma Longa bitkisi özü ve doğanın bize sunduğu en faydalı bileşenlerden Bal özü kombini ile cilt tonu eşitsizliklerini gidermeyi ve daha parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Turmeric Honey Cilt Tonu Esitleyici ve Aydınlatıcı Vücut Peelingi

Daha aydınlık, sağlıklı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt sunan URBAN Care Turmeric Honey Cilt Tonu Eşitleyici ve Aydınlatıcı Vücut Peelingi içeriğindeki doğal fındık kabuğu rendesi ve kayısı çekirdeği tozu ile cildinizi ölü hücrelerden arındırmaya, yoğun krem yapısı ile cildinizi nemlendirmeye ve cilt bariyerini beslemeye yardımcı oluyor. Özel formülünde yer alan Zerdeçal-Bal özü kombini daha parlak, aydınlık ve pürüzsüz cilt oluşumunu destekliyor. Altın baharat olarak bilinen Curcuma Longa bitkisi özü ve doğanın bize sunduğu en faydalı bileşenlerden Bal özü kombini ile cilt tonu eşitsizliklerini gidermeyi ve daha parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. 

Seaweed Citrus Nemlendirici ve Besleyici Peelingli Duş Jeli

Urban Care Seaweed Citrus Nemlendirici Besleyici Peelingli Duş Jeli, yapısındaki mikro tanecikler ile cildinizi ölü hücrelerden arındırıyor ve Citrus özü içeriği ile cildinizi nemlendirmeye yardımcı oluyor. Cildiniz derinlemesine temizlerken, özel formülünde yer alan Citrus özü düzenli kullanımda gözeneklerinizi sıkılaştırmaya katkı sağlıyor. Cildinizi kurutmadan temizleyerek ve hoş kokusuyla ferahlık hissi veriyor. 

Seaweed Citrus Nemlendirici ve Besleyici Vücut Losyonu

Urban Care Seaweed Citrus Nemlendirici Besleyici Vücut Losyonu özel geliştirilmiş formülü ile cildinizi nemlendirirken içeriğindeki Citrus cazibesi ile cildiniz neme doysun ve büyüleyici kokusu ile anında ferahlama sağlıyor. Deniz havasının sakin kokusu ile harmanlanmış Seaweed Citrus Vücut Losyonu cildinizi nemlendirirken aynı zamanda cilt bariyerinizi korumaya yardımcı oluyor. Urban Care Seaweed Citrus Vücut Losyonu, ilk kullanımdan itibaren cilt yüzeyinde oluşan nem ve canlılığı en üst seviyeye taşımayı destekliyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu