Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Kepeğe Karşı: Ducray Kelual

Ducray tarafından geliştirilen inatçı ve şiddetli kepek karşıtı Kelual DS Şampuan kepek görünümünün azaltılmasına destek oluyor.

Saç derisinde meydana gelen ve pullanma olarak bilinen kepek, inatçı ve şiddetli biçimde tekrarladığında kaşıntı hissiyle devam eden bir saç derisi rahatsızlığıdır. Kepek, stres ve yanlış ürün kullanımları gibi birçok faktörden kaynaklanan basit bir problem gibi görünse de, kişinin öz güvenini de etkileyerek günlük yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir. 

ducray

Günlük hayatı değiştiren bakım önerilerini 90 yıllık tıbbi uzmanlığıyla sunan Ducray tarafından geliştirilen Kelual DS Şampuan, tekrarlayan şiddetli kepek ve buna bağlı kaşıntı hissini azaltarak kişinin yaşam kalitesini artırmayı sağlıyor.

Ducray Kelual DS Şampuan, içerdiği aktif sinerjik bileşenlerle, ilk kullanımdan itibaren kaşıntı hissinin yatışmasına destek oluyor.

Aynı zamanda, kepek oluşumunun sınırlandırılmasında ve tekrarlamasını önlemede yardımcı bir etki sunuyor.  

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu