ModaAlışverişManşet

Davetlerin Vazgeçilmezi; “Kiğılı Smokin”

Kiğılı’nın yenilikçi yaklaşımla tasarladığı “Smokin” koleksiyonuyla sonbahar davetlerinde şıklığınızı tamamlayın.


Kiğılı’nın “Smokin” koleksiyonu, sonbaharın ruhunu yansıtan tasarımlar sunarak maskülen tarzın sembolü haline gelmiştir. Bu koleksiyon, mezuniyet törenleri, evlilik törenleri veya özel davetler gibi özel anlarda kendi tarzınızı yansıtmanız için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Kiğılı Smokin koleksiyonunda yer alan desenli-baskılı gömlekler veya t-shirtler, kravatlı veya kravatsız seçenekler, papyonlu veya sneaker ayakkabılar gibi çok çeşitli parçalarla kombin yapma özgürlüğü sunuyor ve şıklığınızı her an korumanızı sağlıyor.

1691650773 8682606793764 01

Kiğılı Smokin eylerin elegant tarzını vurguluyor

Smokinlerin özel saten yaka kumaşı çıkarılabilir olması, takım elbiseye dönüşüm ve kullanımı rahatlığı sunuyor. Aynı zamanda koleksiyonun kumaş yapısı, sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı üstün dayanıklılık sağlıyor. Canlı tasarımları sayesinde yazın enerjisini yansıtan smokinler, beylerin elegant tarzını vurgularken konforlarını da düşünüyor.

1691650845 KGL6

Kiğılı’nın smokin koleksiyonu, farklı renk ve dokulardaki ata yaka gömlekler, kravatlar, papyonlar ve kumaşlarla kombin yaparak özgün bir stil oluşturmanıza olanak tanıyor. Şal, sivri ve mono yaka gibi detaylar, geleneksel smokin tasarımlarının dışında bir görünüm sunuyor.

1691650861 Kigili Smokin 0348 copy

Kiğılı Smokin koleksiyonunu keşfetmek için tüm Kiğılı mağazalarına ve www.kigili.com.tr adresine göz atabilirsiniz.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu