AlışverişManşetSorumluluk

Kom’dan Sürdürülebilirlik Projesi

Yeşil bir gelecek ve doğa için yeşil adımlar atmak gerektiğine inanarak yola çıkan Kom, sürdürülebilirlik projeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

“Geri Dönüşüm” plaj giyim koleksiyonuyla bu sezonda da dikkatleri üzerine çeken marka, 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında, kom.com.tr‘den yapılacak “Geri Dönüşüm” koleksiyonu ürün alışverişlerinde yapacağı %25 indirim ile satın alınan her ürünün gelirinin %100’ünü doğaya bağışlayacak.

1955 yılında kurulan ve ülkemizin en köklü markaları arasında yer alan marka, çevre konusunda toplumsal duyarlılığın artarak devam etmesi, gelecek nesillere yaşanabilir, sağlıklı, yeşil ve temiz bir dünya bırakabilmek adına çıktığı yolcuğa hız kesmeden devam ediyor. 

kom

Kom, gelirinin %100’ü doğaya bağışlayacak.

Caretta carettalardan Akdeniz foklarına, Türkiye’de doğal yaşamın koruma altına alınmasını adına desteklediği projeler ile hizmet vermeyi sürdürüyor. Plastik atık ve balık ağlarından üretilen “Geri Dönüşüm” plaj giyim koleksiyonu ürün alışverişlerinde %25 indirim yapmaya hazırlanan marka, satın alınan her ürünün gelirinin %100’ünü doğaya bağışlayacak.

Daha önce de, “Deniz varsa hayat var!” projesi kapsamında plastik atık ve balık ağlarından mayo üreten Kom, geri dönüştürülmüş mayolarıyla yeni petrol çıkarma talebini ve toplam karbon ayak izini azaltırken polyesterden yüzde 75 daha az karbondioksit emisyonu yaratılmasına ve daha düşük bir çevresel etkiye aracılık etmiş oldu.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu