Saç BakımıGüzellikManşet

Kusursuz Sarı ve Gri Saçlar Elde Etmenin En Yeni Formülü Olaplex!

Sarı ve gri saçların bakımı, özel bir dikkat ve özen gerektirir. İşte bu noktada Olaplex mor şampuan ve saç kremi formülleriyle saçlarınıza büyülü bir dokunuş sunuyor. Saçlarınızı parlak, sağlıklı ve istediğiniz tonlarda tutmanıza yardımcı oluyor.

Olaplex N°4P Blonde Enhancer Toning Shampoo: Saç Renginizin Sırrı!

olaplex

Olaplex N°4P Blonde Enhancer Toning Shampoo, işlem görmüş sarı ve gri saçlarda renk değişimlerine veda etmenin anahtarıdır. Bu sülfat içermeyen mor şampuan, saçlarınızı derinlemesine temizlerken renklerini ve parlaklıklarını korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda saç tellerine derinlemesine nem sağlar ve zarar görmüş bağları onarır. Kuru ve kırılgan saçları anında yumuşatır ve tek kullanımda bile gözle görülür sonuçlar sunar.

Fiyatı: 1.190 TL

Olaplex N°5P Blonde Enhancer Toning Conditioner: İpeksi Yumuşaklık ve Parlaklık!

olaplex 2

Olaplex’in dünya çapında en çok satan saç kremi N°5 Bond Maintenance Conditioner’dan ilham alınarak geliştirilen N°5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, açık renkli, sarı ve gri saçları yumuşatırken parlaklıklarını korur ve istenmeyen ton değişikliklerini önlüyor. Saçları kökten uca kadar parlaklıkla doldururken, aynı zamanda ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Yoğun işlem görmüş saçları canlandırır ve içeriğindeki Shea yağı ile saçları nemlendirir. Olaplex’in patentli Bağ Güçlendirme Teknolojisi sayesinde saçlarınız daha güçlü ve sağlıklı görünür.

Fiyatı: 1.190 TL

Saçlarınıza Olaplex ile bakım yaparak sağlıkla parlaklık ve renk katmak için bu muhteşem ürünleri deneyin!

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu