GüzellikAğız ve Diş BakımıManşet

L:a Bruket Lip Restore Kit: Dudaklarınızı İlkbahara Hazırlayın

Bütün kış boyunca soğuk hava, yağmur ve rüzgarlara maruz kalan dudaklar çatlıyor, nemli, canlı ve parlak görüntüsünü kaybediyor.

İsveç’in doğal ve organik cilt bakım markası L:a Bruket’in peeling, maske ve nemlendiricisinden oluşan Lip Restore Kiti ile dudaklar ilkbahara hazırlanıyor.

L:a bruket

İsveç’in 200 yıllık SPA geleneği ve doğal yaşamından ilham alan L:a Bruket’in özellikle kış gibi zorlu mevsimlerden sonra dudakların yeni mevsime hazırlanması için geliştirdiği Lip Restore Kit ile dudaklar mevsim geçişlerinden etkilenmiyor.

Peeling, maske ve nemlendiriciden oluşan L:a Bruket Lip Restore Kit ile dudaklar ilkbahar için tazelenerek, her an canlı, parlak ve göz alıcı görüntüsüne kavuşuyor.

Dudakları ilkbahara hazırlamanın ilk adımı

L:a Bruket’in saf ve güçlü doğal formüllerle dudaklarını yenilemek isteyenler için geliştirdiği Gentle Lip Scrub; kızılcık ve kuşburnu çekirdeği özü ile nazik dudak peelingi etkisi yaratarak; benzersiz formülü sayesinde, cilt hücrelerini nazikçe parlatan etkili bir dudak peelingi sağlar.

Havuç yağı ve E vitamini ile zenginleştirilmiş yeni formülü ile cildi besler, cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Parmak uçları ile dairesel hareketlerle kolayca uygulanabilen formül, dudakları derinden ve etkili bir şekilde ilkbahara hazırlamanın ilk adımıdır.  

Dudaklar her an dolgun, yumuşak ve ışıltılı

Doğal yağlar ve deniz yosununun bir araya gelmesiyle formüle edilen L:a Bruket Recovery Lip Mask, dudakları anında nemlendirir. Benzersiz deniz yosunu kompleksi ile harmanlanan maske, uzun süreli nemlendirme sağlar. Rahatlık ve esneklik için onarıcı nemlendirici görevi görür. Zengin doğal yağlar ile kaplanarak beslenen dudaklar her an dolgun, yumuşak ve ışıltılı kalır. 

L:a bruket

Dudakların günlük nem ihtiyacını karşılar.

Badem ve Hindistan cevizi başta olmak üzere 6 doğal içerikle yaratılan L:a Bruket Lip Balm; dudakları mevsimsel etkilerden korurken, dudakların günlük nem ihtiyacını karşılar.

Hem rujdan önce dudakları gün boyu nemli tutar, hem ruju ince ışıltılı tabakayla kaplar, hem de yüzü nemlendirerek her ihtiyaca cevap verir. Maksimalist tasarımıyla günlük hayatta her zaman rahatlıkla taşınabilen nemlendirici etkili bir formüle sahiptir.

Beymen Zorlu, Beymen.com, Neo-bloom.com’dan L:a Bruket Lip Restore Kiti satın alabilir ya da istediğiniz ürünü tek tek alarak kendi setinizi yaratabilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu