AlışverişManşet

The North Face: Summit VECTIV PRO ve SUMMIT VECTIV SKY

The North Face, 2021 yılında karbon fiber ve kompozit plaka teknolojileri ile patika koşuları ve yürüyüş alanında ayakkabı endüstrisine getirdiği yenilikçi yapıyı bu sezon VECTIV 2.0 ile geliştirip bir ayakkabının sınırının olmadığını gözler önüne seriyor.

The North Face Summit Koleksiyonu, markanın yenilikçi, üst düzey teknoloji içeren ve yüksek performanslı ürünlerini kapsıyor. Katie Schide’nin UTMB 2022’deki unutulmaz başarısında ya da Elsey Davis’in rekor kırdığı Bob Graham Round yarışında The North Face atletlerin yanında olup yeniliklerin test edilmesi için sahada yerini aldı. 

the north face

The North Face bu sezon, patika koşusu ayakkabıları olarak Vectiv ailesine Summit VECTIV Pro ve Summit VECTIV Sky koleksiyonlarını dahil ediyor. Yarış günleri için üst düzey konfor sağlayan yastıklamalı yapı, yeni köpük teknolojisi ve karbon fiber plakalarla tasarlanan VECTIV 2.0 yenilenmiş özellikleri ile seride yerini alıyor.

VECTIV 2.0; patika koşularında konfor sunarken, itiş ve çekiş gücü arasında üstün stabilite sağlayan bir teknoloji sunuyor. 

The North Face SUMMIT VECTIV PRO

Dinamik stabilite için üst düzey zemin tutuşu ile kanatlı karbon taban plakasını bir araya getirerek, kaygan yüzeylere dahi güvenle adım atmayı mümkün kılıyor.

the north face

Hafif yastıklama, darbe emilimini aza indirgeyerek stabiliteyi koruyor. Ultra köpük orta taban kinetik enerjiyi geri dönüştürüp, konfordan ödün vermeden az eforla daha fazla hızlanmaya odaklanıyor. 

The North Face SUMMIT VECTIV SKY

Köpük orta taban, karbon taban plakası ve fileli saya yapısı ile en zorlu patikalarda hızlı tırmanışlar için minimum eforla maksimum etki sağlayan hafif bir ayakkabı olarak sunuluyor.

Summit Vectiv Sky’ın zemininde bulunan köpük orta taban, koşucuları yere daha yakın tutarak patikadaki virajlarda hızla aksiyon almayı sağlıyor. 

the north face

The North Face’in Flight Series olarak bilinen koleksiyonundaki tüm ürünler gün boyu ihtiyaç duyulan konforu sağlarken zorlukların daha kolay aşılmasına destek oluyor. Koleksiyon, ileri teknolojisi ve ürün yenilikleriyle bu sezon Summit Vectiv Series olarak yer alıyor. 

Summit Series Trail Running ürünlerinin her detayına işlenen sayısız araştırma ve testler, atletler tarafından sayısız keşif gezisinde denenmiş ve serinin başarısı kanıtlanmıştır.

Koleksiyonlar, dayanıklı ve güvenilir yapısı sayesinde gün boyu dışarıda olan atletler ile eğimli patiakalarda hızlı ve zorlanmadan parkurunu tamamlamak isteyenler için tepeden tırnağa üst düzey bir teknoloji ile geliştirilmiştir.

Yeni VECTIV serisi ve Summit Trail Run koleksiyonlarına www.thenorthface.com.tr adresinden ve seçili The North Face mağazalarından ulaşılabilir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu