AlışverişManşet

La Roche-Posay x Bensu Soral

Bensu Soral, cilt bakım rutinlerine yön veren La Roche-Posay serum ailesinin yüzü oldu. Başarılı oyuncu, markanın serum ürünleri için kamera karşısına geçti ve “o serumlar, bu serumlar” dedi. 

Dermatologların en çok reçetelediği marka, serum ailesinin lansmanı için dizi ve sinema dünyasının yükselen ismi Bensu Soral ile anlaştı. Markanın yıl boyunca sürecek iletişim kampanyaları, Soral’ın yer aldığı reklam filmi serisiyle başladı.

Bensu Soral, reklam filmlerinde markanın Hyalu B5, Saf Niacinamide10 ve Saf Vitamin C10 Serumlarının özelliklerine vurgu yapıyor. Güzel oyuncu, “Cildim ne ister” sorusuna “Önce güvenmek. Cildim uzman bir bakım isterse, La Roche-Posay. Çünkü dermatologların en çok reçetelediği markadan o serumlar, bu serumlar.” yanıtını veriyor.

la roche-posay

La Roche-Posay, cilt bakım rutinlerine yön veren serumlarıyla hayallerinizdeki görünüme ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Yaşlanma karşıtı serum ailesinde; 4 saatte cildi sıkılaştıran Hyalu B5, 1 haftada koyu leke görünümünü azaltan Saf Niacinamide10 ve cilde anında ışıltılı görünüm veren Saf Vitamin C10 Serumlar yer alıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu