Cilt BakımıGüzellikManşetYeni Yıl 2023

Yeni Yılda La Roche-Posay’in Dokunuşlarını Cildinizde Hissedin

Gücünü bilimden alan cilt bakım markası La Roche-Posay’in yaşlanma karşıtı ürünleri ile yeni yılda kendinize ve sevdiklerinize hediyeler verebilirsiniz.

Hyalu B5, Vitamin C10 ve Niacinamide 10 serumları ve Age Correct SPF50 güneş kremi sayesinde La Roche-Posay, yeni yılda daha ışıltılı ve daha genç bir görünümü sunuyor.

la roche-posay serumları

Leke oluşumu, Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum ile yeni yılda problem olmaktan çıkıyor.

Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serum

Kadınlar arasında en yaygın cilt sorunlarından biri olan leke oluşumu, La Roche-Posay’in Saf Niacinamide 10 Koyu Leke Karşıtı Uzman Serumu ile problem olmaktan çıkıyor. Serum, içeriğinde bulunan %10 saf niacinamid, hyalüronik asit, hepes ve phe resorcinol sayesinde anında daha eşit cilt tonu, daha aydınlık ve ışıltılı bir cilt görünümüne imkan sunuyor.

1 hafta sonunda koyu leke görünümünde azalma sağlayan Niacinamide'nin klinik olarak kanıtlanmış tekrarlama karşıtı etkisi, 8 haftalık kullanımdan sonra 3 hafta boyunca devam ediyor.

Hyalu B5 Serum cilde eski dolgunluğunu geri veriyor.

hyalu b5 la roche-posey

Yılın yorgunluğunu cildimizde hissederken, iki çeşit hyalüronik asit ve vitamin B5 içeren formüle sahip La Roche-Posay Hyalu B5 Serum’la yenileniyor.

Cilde eski dolgun görünümünü geri veriyor ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı oluyor.

İçeriğinde yaşlanma karşıtı etkili iki dermatolojik molekül bulunan Hyalu B5; cildi 1 saat içinde onarıyor ve 4 saat içinde dolgunlaştırıyor. 4 hafta içinde kırışıklık görünümünü azaltıyor.

Yapılan çalışmalarda; 26 günlük kullanımın ardından deneyenlerin %71'i kırışıklıkların azaldığını belirtiyor. 4 hafta sonrasında ise deneyenlerin %75'i cilt tonunun daha ferah, %69'u ise cildinin daha canlı göründüğünü söylüyor.

Cildinizin gerçek ışıltısını Saf Vitamin C10 Serum ile ortaya çıkarın.

La Roche-Posay Saf Vitamin C10 Serum

Canlılığını yitirmiş hassas ciltlerin gerçek ışıltısını açığa çıkaran, yoğun C vitaminli antioksidan serum Saf Vitamin C10; yüksek konsantrasyonda saf C vitamini ve salisilik asit içeriğine sahip.

Cilde hızlıca nüfuz eden özelliği ile anında parlak, yumuşak ve nemli bir cildin kapısını aralar.

Yapılan testlere göre; Saf Vitamin C10’u deneyenlerin %89'u cildinin nemlenmiş ve yatışmış olduğunu, %85’i cilt dokusunun arınmış göründüğünü, %79’u gözeneklerinin sıkılaşmış göründüğünü ve cildinin sağlıklı bir ışıltı kazandığını söylüyor.

Age Correct SPF50

La Roche-Posay Age Correct SPF50

Günlük UV ışınlarına maruz kalmanın neden olduğu yaşlanma belirtilerinin görünümünü düzeltmeye ve cildi korumaya yardımcı olan yeni nesil güneş bakımı, tek ürünle çok sayıda çözümü bir arada sunuyor.

Cildi 24 saat boyunca nemlendiren hafif dokulu krem, yağlı his bırakmıyor ve kadifemsi bir sonuç sağlıyor. Kir partiküllerinin cilde yapışmasını azaltmasının yanı sıra hava kirliliği ve kızılötesi A ışınlarının cilde zararlı etkilerine karşı koruma sağlayan Age Correct SPF50, görünür ışığın neden olduğu hiperpigmentasyona karşı koruma sunuyor ve özel formülüyle yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltıyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu