ModaAlışverişManşet

Tom Ford Beauty’den Enigmatic Woods Koleksiyonu

Egzotik ağaçların gizeminden ilham alan Tom Ford, Enigmatic Woods Koleksiyonu’nu tanıtıyor.

Her bir Private Blend kokusu; eski ve değerli ağaçları kutlarken, geçmişin gizemini modern ihtişam ve spiritüellikle birleştiriyor. 

Santal Blush, Bois Marocain ve Ébéne Fumé'yi deneyimleyebilirsiniz.
tom ford santal blush parfüm şişesi

Santal Blush

Görkemli sandal ağacı ve baharatların harmanıyla yaratılan Tom Ford’un büyüleyici kokusu Santal Blush, sarhoş edici bir yoğunluğa sahip.

tom ford santal blush parfüm şişesi

Lüks ylang ylang, tarçın ve zenginleştirilmiş egzotik baharatlarla harmanlanan bu sıcak koku modern ve duyusallığıyla baştan çıkarıyor.

Bois Marocain

Uyarıcı ve odunsu bir koku arayışında nadir görülen iğne yapraklı Thuya ağacıyla tanışan Tom Ford’un yarattığıBois Marocain, ona özel malzemelerle sanatını konuşturan bir zanaatkarı çağrıştırıyor.  

tom ford boris parfüm şişesi
Thuya ağacının koyu renkli, zengin özünden ilham alınarak tasarlanan Bois Marocain pembe karabiber ve Atlas Orpur sedir ağacının baharatlı tazeliğiyle harmanlanıyor.    

Ébéne Fumé 

Tom Ford’un meditatif bir duygu yakalayan bir koku yaratma arzusundan doğan Ébéné Fumé, Palo Santo’nun arındırıcı gücünü, sıcak Abanoz ağacıyla birleştirerek bir sakinlik uyandırıyor.

Baştan çıkarıcı karabiber ve zarif deri notaları ile ladeni harmanından doğan bu mistik ve baştan çıkarıcı koku, kusursuz işçilikle oyulmuş özel tasarıma sahip Private Blend şişesinde sizlere sunuyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu