AlışverişManşet

Lacoste: L003 Serisi

Dinamikliği, spor ve modayı bir arada yaşatan Fransız moda evi Lacoste, yeni spor ayakkabısı L003 Neo’yu sunuyor. Markanın podyumunda öncülük ettiği bu konsept ayakkabıda değişikliği ve herkes tarafından kullanılabilirliği vurguluyor.

Markanın yeni sneaker L003 Neo modeli; moda ve sporun bir araya gelmesi ile kurucu Rene Lacoste’un öncü başarılarına da saygı duruşunda bulunuyor.

L003 Neo, sınırları yıkan yeni bir spor ayakkabı türü için dünyaya ilham kaynağı oluyor.

lacoste

Sürekli değişimi, sürekli yeniliği, cesurluğu ve modernliği kucaklamak için her zaman hareketli, marka mirasına atıfta bulunarak sahadaki tenis topundan ilham alıyor.

Ayakkabı enerjiktir; korttan sokağa, spordan modaya, önce gelenden sonra gelene hareket eder.

Bu dinamik yaşam tarzı spor ayakkabısı, neopren ve file sayaya, karmaşık dantel tutturmaya, göz alıcı deliklere ve yan tarafında cesur logoya sahip.  Yeni sneaker çok modern, kalın bir dış tabanıyla dikkat çekiyor. L003 Neo, tenis topunun dinamizmine ve markanın bir spor lideri olarak zengin geçmişine saygı duruşunda bulunan, kahraman neon sarısı renk grubuna sahip. Kadınlar için şık monokrom pembe ve turkuaz dahil olmak üzere çeşitli parlak ve şık seçenekler, erkekler için ise tamamen siyah ve zamansız haki dahil olmak üzere klasik tonlardan oluşuyor.

L003 Neo’yu Lacoste Mağazaları, Superstep ve Lacoste.com‘da bulabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu