ModaManşet

Lacoste x House of Superstep: Croc In The House 

Fransız moda evi Lacoste, dünyada ilk kez farklı bir marka için bir koleksiyon hazırladı. Dünyada ilk olan bu koleksiyonunun reklam kampanyası Kingdom İstanbul tarafından çekildi.

sefo

Başrollerini Sefo, Şeyda Erdoğan, Meryem Can, Ragıp Narin ve Yenal Atlas’ın paylaştığı reklam filmi House of Super Step’in ütopyası olan bu koleksiyonu, ütopik bir dünyada resmediyor.

lacoste: ragıp narin

Bir dakikadan oluşan reklam filmi dijitalde yayınlandığı dünden bugüne yüz binlerce insan tarafından izlendi.

lacoste eşofman takımı

Marka, Türkiye’nin yaratıcı ajansı Kingdom İstanbul tarafından senaryosu ve prodüksiyonu üstlenilen kampanyada, izleyiciye “rüya içinde gerçek” teması sunuldu.

şeyda erdoğan

House of SuperStep mağazasınının dev bir Lacoste fabrikasına dönüştürüldüğü reklam filminde oyuncular bir anda ürünlerin yer aldığı House Of SuperStep mağazasında uyanırken kendini buluyor ve aslında mağazanın dev bir Lacoste üretim merkezi olduğunu eğlenceli ve gizemli bir tonda sunuyor.

Bir keşif hikayesi olan kampanyada Yenal Atlas’ın rüyasında başlayan macera, Sefo’nun üretim bandından House of SuperStep’e özel üretilen ürünlerle inmesiyle izleyiciyi şaşırtıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu