SorumlulukManşetŞehirde

The Ritz Carlton: Dilek Ağacı Projesi 20 Yaşında!

The Ritz-Carlton, İstanbul’un her yeni yılda olduğu gibi çocukların hayallerini gerçekleştirmek için hayata geçirdiği Dilek Ağacı projesi, 20 yaşında!

Bütün otel ekibinin ve misafirlerin çocukların ihtiyaçlarına katkıda bulunmak amacı ile destek olduğu proje, bu yıl Kanserli Çocuklara Umut Vakfı iş birliğinde hazırlandı.

the ritz ekibi

The Ritz-Carlton, İstanbul’un ilk olarak 2012 yılında başlattığı Dilek Ağacı projesi, 20. yaşında! Gelenekselleşen proje her yıl verilen destek ve yardımlar ile daha fazla çocuğa ulaşarak, hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi başardı.

Bu yıl Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile iş birliğinde hayata geçen proje ile tedavi gören ve ihtiyacı olan çocuklara kışlık mont ve bot alımı yapılacak.

The Ritz-Carlton, İstanbul Yönetim Kurulu’nun her yıl desteklediği Dilek Ağacı projesinin 20. yılında hedef; yardımlaşmanın önemine dikkat çekerek, toplumsal farkındalığın yükseltilmesine katkı sağlamak olarak belirlendi.

the ritz ekibi

The Ritz-Carlton, İstanbul Genel Müdürü Ela Ergin de hem otel misafirlerinin hem de ekip üyelerinin gönüllülük esasıyla hareket ettiklerini belirterek:

“Geleceğimiz çocuklarımızın hayalleri üzerine kurulu. Onların sağlıklı gelişimlerini ve ihtiyaçlarını ne kadar desteklersek o hayallerin gerçeğe dönüşmesinde küçük de olsa katkımız olabilir. Bu yıl da Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile yürüttüğümüz iş birliği çerçevesinde tedavi olan miniklerimize elimizden geldiğince destek olabilirsek ne mutlu bize. Çocuklarımızın kış aylarında ihtiyaç duyduğu mont ve bot alımı için katkıda bulunan herkese gönülden teşekkür ederiz.” diyor. 

Dilek Ağacı projesi kapsamında The Ritz-Carlton, Istanbul ekibine telefonla ya da e-mail yoluyla ulaşan herkes destek verebilecek.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu