AlışverişCilt BakımıGüzellikManşet

Lierac: Phytolastil Serisi

Liearac Laboratuvarları tarafından geliştirilen 45 yıldır çatlak izlerine karşı lider ürün olan Phytolastil Serisi; hamilelik, yeni doğum, ergenlik ve kilo alıp verme süreçlerinde oluşan çatlaklara doğal ve etkili içerikleriyle çözüm sunuyor.

1975 yılında Dr. Cariel tarafından uzun araştırmalar sonucunda ‘güzellik ilacı’ olarak bilinen Phytolastil Çatlak Karşıtı Bakım Serisi, kadınlar için büyük problem olan çatlaklara karşı mücadele etmek için geliştirildi.

Lierac Phytolastil Serisi, klinik olarak kanıtlanmış etkiye sahip cilt tarafından rahatça emilen, doğal ve mükemmel bir birleşim sunuyor. Yüzde 98 doğal kaynaklı içerik bileşimi ile çatlak oluşumunun öncesinde önleme ve sonrasında onarım olarak her aşamasında etki ediyor.

Seri, özellikle hamilelik döneminde başlayan, annelik döneminde de devam eden ve kilo alıp vermede oluşan çatlaklarda aslanpençesi, sarmaşık ve kırkkilit otundan oluşan flavonoidler, tanin ve silisyum açısından zengin, yüzde 98 doğal kaynaklı içeriğiyle dermiş tabakasında meydana gelen gerginliği azaltıyor ve epidermiste yeniden yapılandırma sağlayarak çatlaklara karşı etki ediyor. 

500 kadınla yapılan 12 klinik çalışmaya göre Lierac Phytolastil Serisi’nin, cildin yeni oluşan çatlak görünümünde yüzde 78 azalma, kalıcı çatlak görünümünde de yüzde 64 azalma sağladığı görüldü. 

Lierac Phytolastil Gel Çatlak Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Jel

Aslanpençesi, sarmaşık, kırkkilit otu yüzde 35 içeriği ile, hücresel yeniden yapılandırma sağlıyor. Kokusuz, sarı renkli berrak dokusuyla, ergenlik, hamilelik ve kilo değişimleri ile oluşan çatlaklar için ideal onarım sağlıyor. Çatlak oluşmaya meyilli bölgelerde hamileliğin 3.ayından itibaren kullanılmaya başlanıp doğumdan sonra menstrüasyon döngüsü düzene girene kadar kullanılması gerekiyor.

Lierac Phytolastil Solute Çatlak Görünümü Azaltmaya Yardımcı Serum

Aslanpençesi, sarmaşık, kırkkilit otundan oluşan yüzde 84 bitkisel içeriği ile; ergenlik, hamilelik ve kilo değişimlerinde oluşan çatlaklar için ideal onarım sağlıyor. 8 hafta boyunca, sabah – akşam çatlak oluşan bölgelere bakım yaparak uygulanıyor.

İki aylık kullanımı sonucunda klinik olarak kanıtlanmış olarak, yeni oluşan çatlaklarda 2x daha az görünürlük sağlıyor. Çatlaklar daha pürüzsüz hale geliyor.

Lierac Phytolastil Gel & Ampul Çatlak Görünümünü Önlemeye Yardımcı Bakım Kiti

Serinin ampul formu daha önceden çatlak oluşmuş veya çatlak oluşmasına meyilli bölgelere (göğüs, karın, kalça, basen) masaj yaparak günde 2 defa uygulanıyor. Ürün tamamen emildikten sonra jel formu çatlak oluşumuna meyilli bölgelere günde en az 1 defa olacak şekilde masaj yaparak uygulanıyor.

Hamileliğin üçüncü ayında kullanılmaya başlanıp, hamilelik sonrasında menstrüasyon dönemi başlayana kadar kullanılmaya devam edilmesi gerekiyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu