MakyajAlışverişGüzellikManşet

Golden Rose: Just Touch

Golden Rose’un Just Touch Liquid Concealer’ı; mükemmel kapatıcı yeni formülü gün boyu kalıcılık sağlar.

Likit concealer’ın cilde kolaylıkla uygulanan yumuşak dokusu; pürüzsüz görünüm sağlayan içeriği ile göz çevresindeki koyu halkaları gizler, cilde doğal bir ışıltı verir.

Just Touch Concealer’ın eşsiz formüllü içeriğindeki Niacinamide (Vitamin B3) ve Vitamin E ile cilde nem verir ve zararlı dış etkenlerden korur. Ciltte belirginleşen kusurları ve lekeleri kapatarak cildin parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar.

golden rose

Concealer, özel aplikatörü ile kolaylıkla uygulanır, hızlıca ciltte emilim sağlar. Golden Rose’un güzellik sektörüne yeni kazandırdığı, concealer serisi 10 adet renk paleti ile farklı cilt tonları için uygundur.

Golden Rose,  Türkiye genelinde 59 seçkin mağaza ve kiosklar ile yaygın bir satış ağına sahiptir.

Marka kurulduğu günden bu yana 40 yıllık sektör deneyimiyle kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasındadır.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu