MakyajAlışverişGüzellikManşet

MAC: Lash Dry Shampoo Maskara Tazeleyicisi

MAC’ten spoiler Uyarısı! Bu yeni ürün alışkanlıklarınızı değiştirebilir. Ya da kesinlikle göz makyajınızı nasıl yaptığınızı. Maskaranızı anında tazeleyen yeni inovasyon, MAC Lash Dry Shampoo Maskara Tazeleyicisi ile tanışın!  

Hepimizin başına geldi; maskaranız bitik göründüğünde ne maskarayı yeniden uygulama seçeneği, ne de tam bir makyaj yenilemesi (zamanınız varmış gibi) yeterli oluyor.

mac

İşte tam da bu yüzden MAC, reaktif yaratıcılığı gerçek hayattaki ihtiyaçlara göre uyarladı.

Ve pazarda ilk görülen saçınız için kuru şampuan düşüncesini zekice alıp gözler için uyguluyor. Evet, saç için üretilen kuru şampuanların tüm faydalarına sahip bir ürün, tek fark sprey gerektirmez!

Kirpikleri basitçe tarayın ve maskaranızın kusursuz göründüğüne tanık olun. Tıpkı ilk uyguladığınız andaki gibi daha esnek, daha taze, daha dolgun ve gür kirpiklere sahip olun.  

Modern ve günlük makyajın zorluklarına her anlamda çözüm olan MAC Lash Dry Shampoo Maskara Tazeleyicisi, bir makyaj uygulamasının içeriğinde olması gereken her şeye sahip. Tüketicilerin çoğunluğu gün boyunca ara sıra maskarayı yeniden uygularlar.

Lash Dry Shampoo ile tekrar maskara uygulamak zorunda kalmadan kirpikleriniz ilk defa uygulanan maskaranın görünümüne kavuşacak.

Hem tüketicilerden hem de makyaj sanatçılarından gelen övgülerin birikiyor olmasına şaşırmamalıyız: Kullanıcıların %94’ü mevcut maskaraların güzelleştirdiğini, %91’i kirpiklerinin canlandığını, daha da gür göründüğünü, %95’inin hacim, uzunluk ve yoğunluk kattığını doğruladı.

Live Apelland: “Bu gerçekten ihtiyacım olduğunu bilmediğim ama şimdi onsuz yaşayamayacağım bir ürün!” diyor.

MAC Kıdemli Sanatçılar Direktörü: “Sette birden fazla göz makyajı yaratırken, görünümler arasında artık maskarayı çıkarmama gerek kalmaması inanılmaz. Lash Dry Shampoo kirpikleri mükemmel bir şekilde tazeliyor. Küçük fırçası her bir kirpiği yeniden tanımlamak ve güçlendirmek için bir arada tutuyor. Ayrıca daha doğal, tamamlanmış bir kirpik görünümü için tek başına da kullanmayı seviyorum.” diyor.

mac

Bunu nasıl yapıyor diye merak ettiniz mi? İşte açıklaması: MAC’in yıllara dayanan uzmanlığını sanat ve teknoloji ile birleştirince ortaya çıkan MAC Lash Dry Shampoo sizlere çığır açan formülasyonu ve benzersiz aplikator fırçası ile olağanüstü sonuçları getiriyor.

Polimer teknolojisinden oluşan Lash Dry Shampoo gözünüzdeki mevcut maskarayı özel Lash Teaser fırçasıyla birlikte yumuşatmak ve canlandırmak için çalışır. Kirpiklere zarar vermeden kökten kirpik ucuna kadar nazikçe tarayıp görünümünüzü tazeler. Deneme sonuçlarında %98’i kolay uygulandığını belirtti ve %94’ü kirpiklerinin zahmetsizce tarandığını söyledi. 

“Bu, mucizevi ürünlerden biri. Çok yoğun bir günün ardından bu ürün gerçekten maskaramı tazeliyor. Tıpkı kuru şampuanın düz ve yorgun saçı canlandırdığı gibi. Unutmayalım ki; kirpiklerimizde saçtan oluşuyor, bu yüzden tazeleyici maskara gerçekten çok ihtiyaç duyduğumuz bir ürün.”

MAC Dijital Eğitim Müdürü, Lewis Clarke

“Nasıl bunu daha önce kimse düşünmedi?” dediğini duyar gibiyiz!

Tüm MAC Türkiye Mağazalarından ve maccosmetics.com.tr’den satın alabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu