AlışverişGüzellikManşet

Victoria’s Secret: Bare Ailesi

Victoria’s Secret’ın şimdiye kadarki en kişisel kokusu olarak tanımlanan Bare Ailesi, teninize değdiği anda adeta sizin bir parçanız olacak. 

Tüm kadınları olduğu gibi kucaklayan Victoria’s Secret’ın sıra dışı fakat bir o kadar da gerçek, kokusu Bare’in çok gizli bir içeriği var: Sen.

victoria's secret

Özel bir misk karışımıyla elde edilen Bare, cildinize değdiği anda teninize uyum sağlayarak imza kokunuz haline dönüşüyor. 

Bare’in odunsu kokusuna eşlik eden Madagaskar’ın Sava bölgesinde yetiştirilen saf ve narin Mandalina Özü, efervesan tazeliği ile açılarak teninize değdiği anda nemli bir hale dönüşüyor.

victoria's secret

Avustralya Sandal Ağacının sıcak ve kozamsı yapısına eşlik eden Mısır Menekşesinin çiçeksi ve ferahlatıcı kokusu teninize çok yakışacak.

Kullanan herkesin tenine eşsiz bir uyum sağlayan Bare Ailesi; Eau de parfüm, rollerball, vücut losyonu, vücut kremi ve vücut spreyi olarak karşınıza çıkıyor.

victoria's secret

İçinde kendinizi bulacağınız bu özel kokuyu;usta parfümörleri Nathalie Benareau ve Carlos Vinals “Bireylerin doğal güzelliklerini vurgularken, kendilerine özgü kokularını da gizlemeden yansıtan bir koku’’ olarak tanımlıyor. 

Bu özel koleksiyonu mağazalarda, www.victoriassecret.com.tr ’de ve Victoria’s Secret Türkiye mobil uygulamasında keşfedebilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi eşsiz Victoria’s Secret ürünleri ile şımartın!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu