MakyajAlışverişGüzellikManşet

MAC: Stack Waterproof Maskara

Maskara teknolojisinde bu zamana kadar ki en büyük inovasyonu yaratarak 1 numaralı maskara haline gelen MAC Stack Maskara yeni özelliği ile artık suya dayanıklı formüle sahip!

Temelinde kişiselleştirme olan MAC Stack WaterProof Maskara, bir maskaradan beklediğiniz her özelliği tek bir üründe buluştururken istediğiniz ve hayal ettiğiniz görünümü, trendi yaratmanız için tasarlandı.

Suya dayanıklı olmasının yanı sıra ayırma, kaldırma ve kıvırma gücüyle kirpikleri üst seviyeye ulaştıran ve en dramatik, en derin boyutu sağlayan bu maskara, hafif formülü ile topaklanma ve bulaşma olmadan, kirpiklerinize etkileyici bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda MAC Stack WaterProof Maskara eşsiz formülüyle uzun süre dayanıklılık sağlar. 

Kesin bir kanıt ister misiniz? MAC Stack WaterProof Maskara kullananların %95’i maskaranın kirpiklere yerçekimi karşıtı hacim sağladığını, sınırsız kat uygulanabildiğini ve anında kıvrım, uzunluk sağladığını söyledi.*

MAC İtalya National Makyaj Artisti Moreno Salern: “Bir makyaj sanatçısı için Stack WaterProof suya dayanıklı maskara bu zamana kadar ki tüm maskara beklentilerini karşılıyor. Uzun, hacimli, belirgin ve kıvrık kirpikler olağanüstü bir dayanıklılığa ulaşıyor.”

MAC Dijital eğitmeni Lewis Clarke da: “Harika görünen, uzun ve kıvrık kirpik görünümü ile suya dayanıklı olma özelliği arasında bir seçim yapmanıza artık gerek yok.” sözleriyle aynı fikirde olduğunu belirtti. 

Çığır açan teknolojisi ve makyaj artistleri ile özenle geliştirilen MAC Stack WaterProof Maskara’nın yeniliklerini birlikte keşfetmeye ne dersiniz? 

WaterProof Maskara, Fiber teknolojisi ile seyrek kirpikleri doldurarak dolgun bir görünüm oluştururken Drench-Defense teknolojisi ile suyu itmek için her bir kirpiği ağırlık yapmadan sarar ve uzun süreli bir nem direnci sağlar. Hafif balmumu karışımları, katmanlar halinde uygulanabilmesini, kirpikleri yer çekimine karşı hacimli tutmasına olanak sağlar. Aynı zamanda içerdiği Esnek Polimerler kirpikleri anında yukarı kaldırırken üstün formulü sayesinde maskaranın akma, bulaşma ve dağılmasına engel olur.  

Orjinal Stack formülündeki kişiye özel kirpik uygulamasını Stack WaterProof Maskara’da olduğu gibi sağlayarak tıpkı bir makyaj artisti deneyimi sunar. Her katta daha uzun ve hacimli kirpik deneyimini şimdi suya dayanıklı formülüyle keşfedin!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu