MakyajGüzellikManşet

MAC: Strobe Dewy Skin Tint

Renkli bir nemlendiriciden daha ışıltılı. Bir aydınlatıcıya göre daha doğal. Cilt bakımından çok daha fazlası…

Taze ve kusursuz görünümlü sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümü sunan MAC’in son inovasyonu Strobe Dewy Skin ile tanışın. MAC Global Senior Artisti Dominic Skinner; “Tek dokunuşta ışıltı sunan, cildi kusursuz görünümle buluşturup besleyen YENİ Strobe Dewy Skin, rafine cildi yeniden tanımlayarak bir efsane haline getiriyor.” diyor.

MAC Strobe Dewy Skin Tint

MAC Strobe Kremini kült bir ürün haline getiren ışıltı ve nemlendirme özelliklerinden ipucu alan MAC Strobe Dewy Skin Tint, doğal olarak ışığı büken pigmentlerle oluşturulmuştur.

İç mekan ışığından, cilde yansıyan spot ve güneş ışığına kadar hareket halindeyken veya online çevirimiçi toplantılarınızda her zaman eşit ve açık bir ışıltı kazandırmak için geliştirilmiştir.

Bu cilt bakımı ve makyaj malzemesi karışımı olan renkli nemlendirici sağlıkla ışıldayan ışıltılı bir cilt tanımını bir üst seviyeye taşıyor. Teknoloji meraklılarını ortak bir noktada buluşturan MAC Strobe Dewy Skin Vegan formülünde uzun vadadede cildiniz için faydalı besinler bulundururken, anında ve çok boyutlu parlaklık sağlayan yenilikleri de beraberinde getiriyor.

İçeriğinde mavi ışığa ve çevre kirliliğe karşı koruyan bir E vitamini kompleksinin yanı sıra hyalüronik asit, gliserin, karite yağı ve gerçek bir cilt desteği için nemi artıran squalane mevcut. Strobe Dewy Skin Tint aktif olarak her uygulamada cilt üzerinde içten gelen ışıltıyı dışarıya taşıyarak imza ürün olma niteliğini taşıyor.

Yüksek kapatıcılığa sahip, nemli ve ışıltılı 16 yarı saydam mucizevi renk tonu ile kusursuz görünüm yaratmanız hiç de zor olmayacak. Jel – balm dokusu cilt üzerinde ağırlık yaratmadan nemi cildinizde hapseder ve renk eşitsizliklerini, leke görünümünü gideriyor. Cilt kusurlarını doğal bir dokunuşla 8 saate kadar görünmez bir dokunuşla hassas bir şekilde kapatıyor ve optik olarak gizliyor. 

Nasıl canlı ve nemli bir görünüm yaratıyorsun? Zahmetsizce. Skinner, Temiz ve nemlendirilmiş cilde parmak uçlarınızla Strobe Dewy Skin Tint ‘i uygulayın ve ürünü cildinize masaj yaparak nüfus ettirin” diyor.

“Ekstra örtme ihtiyacı olursa parmak uçlarınıza biraz daha ekleyin ve gerekli noktalara dokunun. Yeni “yok gibi” makyaj görünümünüzü desteklemek için gözlerinize ve yanaklarınıza Glow Play Blush uygulayın, temiz bir şekilde taranmış kaşlarınızla temiz bir görünüm elde ederken görünümünüzü Glow Play Dudak Balmıyla elde ettiğiniz parlak, dolgun ve yumuşacık dudaklarla tamamlayın.”

Naturel ve sade bir görünüm için tek başına uygulayın. Cilt görünümünü güçlendirmek, ışıltıyı artırmak ve hacim kazandırmak için likit bir fondöten altına uygulanabilir yapıdadır. Hafif seyreltilmiş bir fondöten uygulamasında hoş bir dokunuş için toz bazın altına uygulayın.

Hangi şekilde kullanmayı tercih ederseniz edin, cilt makyajınızı özelleştirir ve YENİ Strobe Dewy Skin Tint, her zaman sahip olduğunuz sağlıklı ve ışıltılı görünüm düzeyini arttırır. Skinner, “Süper taze ve temiz bir görünümle cildi güçlendirmenin en büyük mucizesi” diyor. “Gece dışarı mı? Ne gecesi?” Onun yerine Strobe Dewy Skin Tint ile içindeki ışıltıyı ortaya çıkart!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu