MakyajAlışverişCilt BakımıGüzellikManşet

MAC Yeni Mağaza Konseptini İstinye Park’ta Tanıttı!

Kırmızı konseptli mağaza, ziyaretçilerine son derece özelleştirilebilir, birçok heyecan verici yeni deneyimler sunuyor.

MAC Lover’lara müjde! Dünyanın önde gelen profesyonel makyaj markası MAC Cosmetics, İstinye Park’ta yenilenen mağazası ile benzersiz bir mağaza deneyimi sunarken güzellik sektörünün geleceğini yeniden tasarlıyor.

Yapay gerçeklik ile desteklenen sanal deneme ekranlarıyla donatılmış sürükleyici Sanat Stüdyosu istasyonu, makyaj trendlerini denemeni, kendi makyaj görünümlerini yaratmanı ve bir makyaj uygulamasını izleyebilmene olanak tanıyor. Aynı zamanda istasyonlarda, görünümleri gerçek hayatta denemek için ürün test cihazları da ziyaretçileri bekliyor.

Istinye 4

100’den fazla renkten oluşan, çeşitli boyutlarda (palet başına iki ila dokuz renk) özel göz farı paletleri oluşturulabilir, makyaj artistleri ve Influencer‘lar tarafından özel seçilmiş paletler arasından da seçim yapabilirsin. Ayrıca cilt bakımı rutinini yeniden oluşturabileceğin cilt bakımı istasyonu ile hayallerindeki cilde de kavuşabilirsin.

M.A.C Cosmetics Global Marka Yöneticisi Philippe Pinatel bu yeni mağazayla ilgili olarak ”M.A.C, yenilikçi mağazası ile güzellik sektörünün dönüşümüne öncülük etmekten gurur duyuyor.

Fiziksel ve dijital dünyanın en iyilerini bir araya getirerek yalnızca M.A.C’ te elde edebileceğiniz türünün tek örneği bir alışveriş deneyimi sunuyor. Burası sadece alışveriş yapılacak bir yer değil, müşterilerinin yaratıcılıklarını ifade edebilecekleri ve kendi makyaj görünümlerini ve stillerini birlikte yaratabilecekleri bir yer.” diyor.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra bu konsept, markanın uzun süredir devam eden sosyal ve çevresel hedeflerini de temsil ediyor. Satış fiyatının %100’nün daha sağlıklı bir geleceği ve eşit hakları destekleyen kuruluşlara bağışlandığı VIVA Glam rujlarını deneyebilir ve satın alabilirsin.

Buna ek olarak, M.A.C Studio Fix Fondötenin 60’tan fazla renk tonu içeren geniş ürün yelpazesi de dahil olmak üzere, tüm cilt tonları için erişilebilir olacak.

Istinye 3 scaled

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu