ModaAlışverişManşet

Marilyn Monroe’nun Hırkası Yeniden Üretildi

Marilyn Monroe’nun ikonik hırkası daha eşit bir dünya için yeniden üretildi. Hayata Destek Derneği’nin sosyal tasarım dükkanı destekar, alışverişleriyle daha eşit ve güzel bir dünyaya destek olmak isteyenleri yeni ürünlerle buluşturmaya devam ediyor.

Destekar, son olarak Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’nun 1962 yılında giydiği ikonik hırkasını yeniden üretti. Ünlü yıldızla ikonikleşen hırka #Dayanışmanınİkonları koleksiyonundaki yerini aldı. 

marilyn monroe

Hayata Destek Derneği, sosyal tasarım dükkanı destekar ile giyim, aksesuar, dekorasyon, kırtasiye ve kişisel bakım ürünlerinin satışından elde ettiği gelirle daha eşit ve güzel bir dünyaya destek oluyor.

marilyn monroe

Destekar, #Dayanışmanınİkonları  koleksiyonuyla ise toplumsal dayanışmaya örnek olmuş isimlerle özdeşleşen giyim ve aksesuar ürünlerini yeniden üretiyor.  #Dayanışmanınİkonları  koleksiyonuna son olarak gösteri dünyasındaki başarılarının yanında daha eşit bir yaşam için örnek olmuş Marylin Monroe’nun 1962 yazında giydiği ikonik hırkası eklendi.

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olacak hırka hem kadın hem erkekler için koleksiyondaki yerini aldı. Destekar’ın internet sitesinde ayrıca ünlü ismin dayanışma için ortaya koyduğu mücadele ve ünlü yıldızın hayatından önemli anekdotlara yer veriliyor. 

Sürdürdüğü çalışmalarla bireylerin sosyal olanaklardan daha fazla yararlanabilmesi için çalışan Hayata Destek Derneği’nin sosyal tasarım dükkanı destekar’dan alışveriş yaparak herkes için daha adil ve eşit bir dünyaya #destekar olabilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu