Astroloji

Merkür Venüs kavuşumunda burçlarınızı neler bekliyor?

Burçlarımızı Merkür Venüs kavuşumunda pek çok şey bekliyor. Haftalık Burç Yorumu yazımızda bahsettiğimiz gibi, 26 Eylül Pazartesi günü saat 20.58’de Merkür ve Venüs, Başak burcunda kavuşacak. Haydi gelin burçlarımız bu kavuşmadan nasıl etkilenecek birlikte görelim.

Merkür Venüs Kavuşumu Nedir?

Merkür Venüs Kavuşumu Güneş Sistemi’nin anlaşılması en zor gezegeni olarak da bilinmekte olan Merkür’ün, Güneş Sistemi’nin en parlak gezegeni olan Venüs ile gökyüzünde birbirlerine en yakın konuma gelmesi olayına denir.

Burç Yorumları

Koç

Merkür ve Venüs kavuşmasıyla birlikte maddi anlamla iyileşmeler olabilir. Yeni iş görüşmeleri yapabilir, üstlerinizle paylaşım içinde olabilirsiniz. Bu da yükünüzü hafifletmeye yardımcı olacaktır.

Boğa

Merkür ve Venüs kavuşmasıyla birlikte, aşk hayatınız mercek altına girecek. Herhangi bir karar almadan önce iki kez düşünmek, sizi eleştirel biri gibi lanse edebilir. Bu sebeple dengeyi sağlamaya özen göstermelisiniz. Hislerinizden de emin olmalısınız.

İkizler

Merkür ve Venüs kavuşmasıyla birlikte, gayrimenkul sahibi olmakla ilgili konuları bitirebilirsiniz. Kendiniz için doğru seçimleri yapmaya başlayacaksınız. Ailenizden alacağınız destek ile birlikte rahatlayabilir ve sadece kendi sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz.

Yengeç

Merkür ve Venüs’ün Başak burcunda kavuşması, yakın ilişkilerinizi mercek altına alabilir. Özellikle iş ve ticari konularda düşüncelerinizi ifade ederken eleştirel olabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatlara dikkatlice yaklaşmalısınız. Kazancınızı yönetmek konusunda çözümlere başvurabilirsiniz.

Aslan

Merkür ve Venüs kavuşumu ile birlikte kararlarınızı somut bir hale dökebilirsiniz. Emek verdiğiniz konular hakkında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Duygusal birlikteliklerinizin yönünü değiştirebilecek görüşmeler yakalayabilirsiniz.

Terazi

Merkür ve Venüs kavuşumu ile birlikte sizi yoran konulara karşı tepkinizi yapıcı bir şekilde koyarak durumu pozitife döndürebilirsiniz. Anlaşmazlık yaşadığınız kişilerle ilgili alacağınız haberlerin üzerinde fazla durmamaya özen göstermelisiniz. Kendiniz için yeterli olana odaklanmalısınız.

Akrep

Merkür ve Venüs kavuşumu ile birlikte sosyal çevrenizde dikkatler üzerinizde olabilir. Ekonomik durumunuz iyileşebilir ve fikirlerinizi dile getirebilirsiniz. Bu şekilde de çevrenizden destek görebilirsiniz.

Yay

Merkür ve Venüs kavuşumu ile birlikte kariyerinizde ilerleyebilirsiniz. Yoğun temponuza yetişmek için statü ve yer değişikliği işlemlerinizi kolaylaştırabilir. Disiplinli ve kendinden emin olmaya özen göstermelisiniz.

Oğlak

Merkür ve Venüs kavuşumu ile birlikte yurt dışı planları yapabilirsiniz. Devletle ilgili işlerinizde ve sosyal medyada hızı yakalayabilirsiniz. Hızlanacak olan temponuza ayak uydurmalısınız. Takıldığınız detayları ise işlerinizi kolaylaştırmak için kullanmalısınız.

Kova

Merkür ve Venüs kavuşumu ile birlikte ailenizdeki sağlık problemlerini çözebilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesi ile birlikte yükünüz hafifleyebilir. Fakat sorumluluklarınızı aksatmamaya özen göstermelisiniz. Parasal anlamda geçmiş çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Balık

Merkür ve Venüs kavuşumuyla birlikte ilişkilerinizde bir sonlanma olabilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu konuda duygularınızdan emin olmanız ve hızlı yol almanız hayatınızı iyileştirebilir. Her anlamda dikkat çekicisiniz. Bu yüzden çevrenizi pek de eleştirmeseniz iyi olacaktır.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu