Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 26 Eylül – 2 Ekim

26 Eylül – 2 Ekim haftalık burç yorumları açıklandı. Burçları bu hafta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor haydi hep birlikte inceleyelim.

Haftanın Gündemi

  • 26 Eylül Pazartesi saat 00.54’te Yeni Ay Terazi burcunda gerçekleşiyor.
  • 26 Eylül Pazartesi saat 20.58’de Merkür ve Venüs, Başak burcunda kavuşacak.
  • 29 Eylül Perşembe saat 10.49’da Venüs, Terazi burcuna geçecek.

Burçlar

Koç

Burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, 26 Eylül’de Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte ilişkileriniz hız kazanabilir. Bu süreçte yeni kararlar alacaksınız. Bu kararları alırken denge kurmanız endişelerinizi geride bırakmanızı sağlayabilir. Yapıcı fikirleri olan insanlarla birlikte olmaya özen gösterin, bu sizi besleyecektir. İş anlamında ortalıklar kurabilirsiniz ve maddi anlamda fırsatlara kavuşabilirsiniz. Hedeflerinizin farkında varıp harekete geçebilir ve hayatınıza yeni birini dahil edebilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi, attığınız adımları görünür kılabilir. Kendini çevrenize kolayla ifade edebilirsiniz. Sosyal ve iş anlamında birliktelikler yaşayacak bir dönemdesiniz. Fakat iyi niyetinizin suistimal edilmediğinden emin olmalısınız. Temkinli yaklaşmaya özen göstermelisiniz.

Boğa

Burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar, 26 Eylül’de Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay ile birlikte sadeleştikçe güzelleşeceksiniz. Nasıl harekete geçeceğinize karar verebilir ve bu duruma uyum sağlayabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi değiştirmeye karar verebilirsiniz. Bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir ve iş teklifleri alabilirsiniz. Aklınızda tuttuğunuz fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte tüm çabalarınız daha somut hale gelebilir. Çalışma ortamınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Parasal anlamda kazanç elde edebilirsiniz.

İkizler

Burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, 26 Eylül’deki Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Size ve yapacağınız seçimlere değer veren insanlara öncelik verebilirsiniz. Hayatınızdaki insana ve çocuklarınıza olan tutumunuzun sizi de etkilediğini unutmamanız gerekir. İçinde bulunduğunuz hisleri paylaşmalısınız. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir alana yönelmelisiniz. Kariyerinizde ve ekonomik durumunuzda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Emeklerinizin karşılığını alacak olmanız sizi daha fark edilir hale getirebilir. Bu dönemde insanların gerçek niyetlerini doğru analiz etmeniz sizi koruyacaktır.

Yengeç

Burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Terazi burcunda 26 Eylül’de gerçekleşecek yeni ay ile birlikte ailenizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Hangi seçeneğin sizin için daha iyi olacağına karar vereceksiniz. Ev ve kariyer konuları gündeminizde olabilir ve keyif alacağınız ortamlar yaratabilirsiniz. Net olmanız kafa karışıklığı yaşama riskinizin önüne geçecektir. 29 Eylül’de Venüsün de Terazi burcuna geçmesi ile birlikte önünüz açılabilir. Bu dönemde parasal ve duygusal girişimlerinize öncelik verebilirsiniz.

Aslan

Burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar, 26 Eylül’de Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay ile birlikte duygusal ve ticari konularda şansınız artabilir. Bir karara varmanız ve artacak olan motivasyonunuzu doğru kullanmanız gerekebilir. Bu sizi mutlu edecek sonuçlar doğurabilir. Etrafınıza bırakacağınız izlenimin etkilerini net bir şekilde göreceksiniz. Bu yüzdem temkinli davranmakta fayda var. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte seyahatler yapabilirsiniz. Sosyal medya ve eğitim konularında hız kazabilirsiniz. Ve sonuçlar elde edebilirsiniz.

Merkür Venüs kavuşumu ile birlikte ekonomik girişimler yapabilirsiniz. Hatta kadınlardan destek alabilirsiniz. İnce eleyip sık dokuyacağınız bu dönemde detayların sizi yavaşlatmasına izin vermeyin.

Başak

Burcu ve yükselen burcu Başak olanlar, 26 Eylül’de Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte tutumlarınızın karşılığını alabilirsiniz. Finansal stratejilerde bulunabilir ve kazancını alabilirsiniz. Aksiyon almanın önemini anlayabilir ve yeni girişimlere yelken açabilirsiniz. Yeni tecrübeler kazanmak için yaptığınız planlarda, kadınların desteğini görebilirsiniz.

Terazi

Burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar, 26 Eylül’de burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Yüksek motivasyona sahip olacaksınız ve daha hızlı yol alabileceksiniz. Bu sayede de hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Beslenme düzeninizi değiştirebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını göreceğiniz ilişkilerde bulunabilirsiniz. Dikkat çekici enerjinizle pek çok yeni başlangıç yapabilirsiniz. Giyim tarzınızı değiştirebilir ve estetik operasyonlara yönelebilirsiniz.

Akrep

Burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar, 26 Eylül’de Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte hayatınızı değiştiriyorsunuz. Yüzleşmeler yaşayabilir ve çıkardığınız dersler sebebiyle endişelenebilirsiniz. Manipülasyonlar karşısında dik durmanız gerekebilir. Kendinizi dinleyerek finans ve ilişkiler konusunda düşüncelerini şekillendirebilirsiniz. Planlarınızı kime anlattığınıza dikkat etmelisiniz. Bu dönemde yeni bir ilişki gündeme gelirse bunu gizli yaşamanız gerekebilir. Bu sebeple kendinizi güvende hissedebilir ve duygularınızı açıkça ifade edebilirsiniz.

Yay

Burcu ve yükselen burcu Yay olanlar, 26 Eylül’de Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte sosyal hayatınızı renklendirebilirsiniz. Tavırlarınız dikkat çekici olabilir. Yükselen enerjinizle birlikte kendinizi daha çok ön plana çıkarabilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanlarla bir ilişkiye başlayabilirsiniz ve bu keyifli bir beraberliğe dönüşebilir. Duygusal ve parasal anlamda şansınız artabilir. Sosyal sorumluluk projelerine katılarak yeteneklerinizi gözler önüne serebilirsiniz. Elde ettiğiniz fırsatlarla fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Oğlak

Burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 26 Eylül’de gerçekleşecek olan Terazi yeni ayı ile birlikte kariyerinizde güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Sabırlı tavrınızla iş birlikteliklerine açık olun. Hayata karşı yeni bir duruş sergileyebilirsiniz. Bu da insanları etkilemenize sebep olacaktır. Kadın üstlerinizin desteğini görebilirsiniz. Önünüzdeki engelleri ortadan kaldırabilirsiniz. İletişim yeteneğinizin ne kadar güçlü olduğunu ve size pek çok avantaj sağlayacağını görebilirsiniz.

Kova

Burcu ve yükselen burcu Kova olanlar, 26 Eylül’de Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni aydan sonra gerçekleştireceğiniz mental uyanış ile birlikte odağınızı sizi rahatlatan başlıklara çevirmelisiniz. Bakış açınızla hayatınızı şekillendirebildiğinizin farkına varmalı ve inandığınız başlıklar yönünde harekete geçmelisiniz. Kendinizi geliştirmek için adım attığınız bu dönemde isteklerinize sadık kalmaya devam etmelisiniz.

Balık

Burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, 26 Eylül’de Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte özgüveninizin sonuçlarını alabilirsiniz. Maddi ve manevi kaynaklarınızı çekinmeden kullanmanız gerekebilir. Kararsızlıklarınızın farkına varmalı ve harekete geçmelisiniz. Miras ve alacak verecek konularıyla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Bu da ekonomik açıdan önünüzü görmenize sebep olabilir. Destek görmek için öncelikle kendinize destek göstermelisiniz. Ortaklı konularda şansınız artabilir. İlişkilerinize olan pürüzleri yapıcı tavırlarınızla çözüme kavuşturabilirsiniz. Güzelleşmek ve iyi hissetmek için girişimleriniz olabilir.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu