ModaManşet

MET Gala’da Gianvito Rossi Şıklığı

MET Gala 2023’de kırmızı halıda giyilen birçok şaşırtıcı stil arasında Gianvito Rossi’ en zarif ve özel yapım tasarımları da dikkat çekti.

“Karl Lagerfeld: A Line Of Beauty” temasında gerçekleşen 2023 MET Gala’ya Gianvito Rossi ayakkabıları ile katılan ünlü isimler arasında; Barbados’lu ünlü sanatçı Rihanna, ünlü aktris Michelle Yeoh, Amerikalı model ve oyuncu Amber Valletta, top model Imaan Hammam ve Amerikalı manken Lily Aldridge yer alıyor.

met gala

Rihanna, geceye Valentino imzalı özel tasarım elbisesiyle katıldı ve görünümünü yine gece için kendisine özel tasarlanan, temaya uygun kamelya çiçeği aplikeli, Gianvito Rossi D’Orsay bağcıklı topuklu ayakkabıları ile tamamladı.

Michelle Yeoh, özel tasarım Joy Cuissard çizmesi ile yakaladığı siyah-beyaz şıklığı Joy Anklet halhal ile tamamlarken, Amber Valletta Gianvito Rossi’nin klasikleşen modellerinden Montecarlo tasarımını, Imaan Hammam Leomi’yi, Lily Aldridge ise Portofino modelini tercih etti.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu