AlışverişManşet

Miu Miu: İlkbahar – Yaz 2023 Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Yeni İlkbahar – Yaz 2023 Miu Miu Gözlük Koleksiyonu, bariz bir şekilde zıt unsurları yan yana getirerek markanın kimliğini yansıtıyor. Koleksiyonda çerçevesiz tasarımın ortadan kaybolmasıyla birlikte cesur detaylar ortaya çıkıyor. Feminen eğlenceli şekiller hacimlerin cüretkâr stilini aydınlatıyor. Hacimlerin cesur tarzı feminen ve eğlenceli şekillerle güçlendiriliyor.

Markanın ilkbahar – Yaz 2023 defilesinde sergilenen gözlükler, hafif yapılarla kontrast yaratan yüzü saran şekiller ve lensleri süsleyen belirgin bir unsur olan dikey logosu ile marka kadınının aykırılığını yansıtıyor.

Glimpse çerçeveleri ise kalın profillerin yerini daha büyük şekillere bıraktığı ve ikonik özelliğine sadık kalınarak küçültülen dikey logosunun yer aldığı yeni asetat modelleri ile koleksiyonun stili yansıtan standartlarını yeniden yorumluyor.

İlkbahar – Yaz 2023 Defile Koleksiyonu 

SMU54Y

miu miu

İlk kez İlkbahar – Yaz 2023 defilesinde lanse edilen bu yeni güneş gözlüğü modelleri 1990’lardan esinlenerek tasarlandı. Ön kısmının modern tasarımı, göz alıcı logosu ile kişiselleştirilmiş çerçevesiz ve yüzü saran lenslere sahiptir. 

Glimpse Koleksiyonu

SMU09Y

GP Yeni Gorsel Boyut 61

Miu Miu Glimpse koleksiyonuna ait güneş modelinde, kalın profiller yumuşarken oval ön kısım sofistike bir kedi gözü şeklini anımsatıyor. Sap menteşesiyle bütünleşen dikey Miu Miu logosu ise tüm koleksiyona ait sofistike stile sadık kalınarak küçültülerek karşımıza çıkıyor. 

SMU10Y

GP Yeni Gorsel Boyut 62

Miu Miu Glimpse koleksiyonunda bulunan yeni güneş gözlüğü modeli, büyük boyutlu çerçeveye ön kısmı ise büyük kare tasarımına sahip. Modelin hafif eğimli kenarları modern feminenliği yansıtmaktadır. Sap menteşesiyle bütünleşen dikey Miu Miu logosu ise tüm koleksiyonda görülen sofistike stile sadık kalınarak küçültülmüştür. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu