AlışverişGüzellikManşetSaç Bakımı

Sebamed: Her Gün Kullanım Şampuanı

Mevsim geçişlerinde cildimiz gibi saçlarımız da ekstra bakıma ihtiyaç duyuyor. Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı, cildin ideal pH değeri olan 5.5 pH değerine sahip özel formülüyle günlük saç bakımı ve saç derisinin korunmasını destekliyor. 

İster düz ister kıvırcık isterse de dalgalı saçlara sahip olun, herkes için saç bakımı büyük önem taşıyor. Özellikle mevsim geçişlerinde saçlar, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm için ekstra bakıma ve nemlendirmeye ihtiyaç duyuyor. 

sebamed

Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı, günlük saç bakımı ve saç derisinin korunmasına yönelik sürfaktan sayesinde ekstra yumuşak temizlik sağlıyor.

Bitki bazlı ve 5.5 pH değerine sahip özel formülü ile saç yapısını stabilize etmeye yardımcı oluyor. 

İçeriğindeki yeni nesil Glikozid Sürfaktan karışımı ile saçları ve saç derisini kuruluğa karşı koruyan Her Gün Kullanım Şampuanı, saç yapısının bütünlüğünü koruyarak saçların doğal ve parlak olmasını sağlıyor. 

Sabun ve alkali içermeyen Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı, nem koruyucu özellikleri sayesinde saç gövdesinin yapısına nüfuz ederek saça hacim ve ipeksi bir parıltı kazandırıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu