AlışverişGüzellikMakyajManşet

NARS: Afterglow Sensual Shine Lipstick

Baştan aşağı yenilenmiş formülü ve içeriğindeki çeşitli bakım yağlarıyla her sürüşte ipeksi yumuşaklık sağlayan NARS, Afterglow Sensual Shine Lipstick koleksiyonu ile ışıltılı dudaklar sunuyor.

Pürüzsüz parlaklık ve yumuşak bir his sağlayan formülüyle dudakta kadifemsi bir yapı sunan Afterglow Sensual Shine Lipstick koleksiyonu, ikonik tonları Dolce Vita ve Orgasm’ın yanı sıra pembe, kırmızı ve altın ışıltılı şeftali tonlarını barındıran zengin renk yelpazesiyle dikkat çekiyor.  

NARS Afterglow Sensual Shine Lipstick’in mango yağı ile zenginleştirilen formülü yaşlanma karşıtı etkisi ile dudakları 8 saat boyunca nemlendiriyor.

nars

 İçeriğinde shea yağı sayesinde Nars Afterglow Sensual Shine Lipstick dudaklarda daha dolgun bir görünüm kazandırıyor.

Monoï Hydrating Complex teknolojisi sayesinde antioksidan açısından esnek konfor ve koruma sağlayan bu özel koleksiyon, içeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde dudaklara, göz alıcı parlaklık veren bir bakım deneyimi sunuyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu