AlışverişGüzellikMakyajManşet

Shiseido’dan Lifting Etkili Makyaj

Cilt bakımındaki lider Japon mirasını makyaj ürünlerinde de devam ettiren Shiseido, makyaj rutinlerine bir yenisini daha ekleyerek lifting etkili ürünleriyle cildinize daha genç bir ifade veriyor.

Devrim niteliğindeki yenilikleri, bilim ve sanatla kusursuz bir şekilde buluşturan Shiseido, eşsiz formül ve teknolojiye sahip ürünleriyle cildinize enerjik ve daha genç bir ifade verirken, lifting etkisiyle cildinizde sıkı ve gergin bir görünüm yaratıyor. 

Synchro Skin Soft Blurring Primer

İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve gözeneklerin görünümünü anında düzelten Synchro Skin Soft Blurring Primer, mükemmel ve kusursuz bir makyajın ilk adımı için cilt dokusunu iyileştiriyor, fazla yağı emiyor ve parlaklığı azaltıyor. İçeriğindeki Snowflake Powder teknolojisi, su kaybını engelleyen ve cildin pürüzlü görünümünü iyileştiren bir bariyer oluşturuyor.

Synchro Skin Radiant Lifting Foundation

Özel teknolojisi ile cildi aydınlatırken sıkı ve gergin bir görünüm veren Synchro Skin Radiant Lifting Foundation, Light-Adjusting teknolojisi sayesinde cilde anında uyum sağlayarak ışık yansımasıyla ciltte lifting etkisi yaratıyor. Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation,gün boyu süren kusursuz bir görünüm için gözle görülür şekilde cildi kaldırırken, pürüzsüz bir cilt için renk eşitsizliklerini ortadan kaldırıyor. Hafif dokusu, bulaşmaya ve akmaya karşı dayanıklı yapısıyla Shiseido Synchro Skin Radiant Lifting Foundation,cildi 24 saat nemli tutuyor ve koruyucu kalkanı ile cildi hava kirliliğine karşı koruyor. 

Synchro Skin Self-Refreshing Concealer

Shiseido’nun ActiveForce teknolojisi ile güçlendirilmiş ve 4-Fold teknolojisi ile formüle edilmiş Synchro Skin Self-Refreshing Concealer, cilde aktif bir şekilde uyum sağlıyor. Ciltle senkronize olup gün boyu süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösteren likit kapatıcı, ince çizgilere ve kırışıklara girmeden kat kat uygulamada dahi mükemmel sonuçlar verirken dış faktörlerin cilde zarar vermesini önlüyor.

shiseido

Minimalist Whipped Powder Blush

Minimalist WhippedPowder Blush, tüy gibi hafif yapısıyla yanaklarda, dudaklarda ve gözlerde ipeksi bir dokunuş yaratıyor. AirFusion teknolojisi kullanılarak formüle edilen köpük yapıdaki krem allık, 8 canlı rengiyle ve çok yönlü kullanımıyla yaz makyajlarına farklı bir boyut getiriyor. 

Brow Ink Trio

Suya ve tere dayanıklı 3’ü bir arada asansörlü kaş kalemi Brow InkTrio, kaşları zahmetsizce doldurmak ve şekillendirmek için tasarlandı! Kalemin arka ucunda kaşları taramak için fırçası ve rengi dağıtmak için aplikatörü bulunan Shiseido Brow InkTrio, kaşlara doğal ve tüy gibi bir görünüm veriyor.

Controlled Chaos MascaraInk

Dramatik efekt vermek için kirpikleri dolgun, hacimli gösteren Controlled Chaos MascaraInk, tek bir kat sürdüğünüzde bile kirpiklerinize yoğun bir renk ve hacim kazandırıyor. 24 saate kadar kalıcılık sağlayan maskara ile kirpiklerinizin hacmi %250, uzunluğu ise %47 artıyor. Topaklanmayan ve dağılmayan yapısıyla siyah dışında mor, yeşil ve mavi renkleriyle de yaz aylarına cıvıl cıvıl bir enerji katıyor.

TechnoSatin Gel Lipstick

Japon kültürünün ve Shiseido’nun son 90 yılda dudak kategorisine katkıda bulunduğu birçok yeniliğin bir kutlaması niteliğindeki Yeni TechnoSatin Gel Lipstick, uzun süre kalıcı yapısıyla teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Ağırlık yapmayan formülüyle sanattan ve Shiseido’nun uzun süredir devam eden bilim ve yenilik tutkusundan ilham alan TechnoSatin Gel Lipstick, ikonik ve şık Shiseido kırmızısı kılıf içerisinde yer alıyor ve dudaklarda gün boyu kalıcılık, maksimum konfor sağlıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu