MakyajAlışverişGüzellikManşet

NARS: Yenilenen Formül ile Laguna

NARS’ın en çok satan ve ödüllü bronz renk tonu Laguna’dan ilham alan, tüm cilt uygun tasarlanan Laguna koleksiyonu ciltte güneş öpücüğü etkisi yaratıyor.

NARS Laguna Koleksiyonu içeriğinde Laguna Bronzing Powder, Laguna Bronzing Powder (Mini), Quad Eyeshadow ve Afterglow Lipbalm olarak dikkat çekiyor. 

Laguna Bronzing Powder

Cildin doğal görünmesi, ipeksi yapıya sahip olması ve zararlı kimyasal madde içermemesiyle dokuz tonda yeniden tasarlanan Laguna Bronzing Powder, pürüzsüz ve sıcak tonlu bir cilt ortaya çıkararak, cilde mükemmel bronz bir etki yaratıyor. NARS Laguna Bronzing Powder Mini seçeneği de koleksiyonda yerini alıyor. 

nars

Quad Eyeshadow

Saten yapıda bronz esintili mat renkler, yansıtıcı içeren parıltılar ve zengin pigmentasyonuyla farklılık yaratan Quad Eyeshadow far paleti, günlük doğal kullanımdan, sofistike görünümlere kadar gözlere cesur, çekici efektler ve iddialı dokunuşlar sağlamasıyla göz alıcı makyaj görünümleri yaratıyor.  

Laguna Afterglow Lip Balm 

Dudak rengine altın ışıltılı bronz tonu veren Laguna Afterglow Lip Balm, monoi nemlendirici etkisi sayesinde rahat kullanım kolaylığı ve zarif parlaklık sunarak, dudaklarınızı şımartmaya davet ediyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu