Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

We Are Paradoxx: Gösterişli ve Hacimli Saçlar

Saç bakımına doğa dostu yaklaşımıyla dikkat çeken We Are Paradoxx, volume serisiyle hacmini kaybetmiş saçları yeniden canlandırıyor.

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, vegan ürünleriyle saç problemlerine çevre dostu alternatifler sunan We Are Paradoxx’un volume serisi saçları ağırlaştırmadan parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

We Are Paradoxx Volume Shampoo

Tüm saç tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği Volume Şampuanın %91’i doğal içeriklerden oluşuyor. Derinlemesine temizleme sağlayan bu vegan hacim şampuanı, içeriğinde bulunan ginseng sayesinde saçları güçlendiriyor ve nemlendiriyor.

Kir ve yağdan tamamen arındıran volume şampuanın formülünde kullanılan şerbetçi otu ve ısırgan otu özleri saçlara hacim kazandırırken, Babassu yağı, matça yeşil çayı ve İrlanda yosunu özleri ile de saçlara hafif ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. 

we are paradoxx

Volume Conditioner

Hacim veren saç kreminin %99’u doğal içeriklerden oluşuyor. Paraben, plastik, parfüm, sülfat, mineral yağlar ve toksin içermeyen bu benzersiz ürün, saçların ağırlaşmadan hacimli bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. Hindistan cevizi ve fındık yağı ile zenginleştirilen Volume saç kremi, saçlara bakım yapıyor ve besliyor. Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygun olan hacim veren saçan kremi, pürüzsüz ve parlak görünen saçlara kavuşturuyor.

Volume Blow Dry Spray

We Are Paradoxx’un hacim veren saç spreyi, Volume Blow Dry Spray’in %94’ü doğal içeriklerden oluşuyor. Isı yoluyla kurutma öncesi nemli saç köklerine uygulanan bu özel ürün, fön sırasında saçı kaldırarak daha gür ve daha hacimli saçlar yaratıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu