AlışverişManşetModa

Nautica Çocuk Koleksiyonu

Tarz sahibi çocukların stiline uygun olarak tasarlanmış Nautica çocuk koleksiyonu, enerjik renkleriyle ve çizgileriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Nautica, çocukların hareket kabiliyetlerini kısıtlamayacak rahat tasarımları, farklı renk seçenekleriyle ve temalarla kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Outdoor ve yeni yaşam biçiminden ilham alarak tasarlanan koleksiyon, çocukların keşif heyecanını rahat giyim stiliyle destekliyor. 

Çocuklar için hazırlanan birbirinden şık ve eğlenceli tasarımlar; Competition, Relife, Sealife, Black Pearl ve Real Marine olmak üzere beş ayrı tema altında sunuluyor. Koleksiyonun renk paletinde çocukların giymekten keyif aldığı kırmızı, sarı, lacivert, siyah ve soft renkler mevcut.

Çocukların kendilerini içinde rahat hissedecekleri parçalar arasında ise renk bloklu sweatshirtler, eşofman altları, pofuduk trikolar, puffer montlar ve bol pantolonlar yer alıyor.

Ayrıca yetişkin bedenleri de mevcut olan koleksiyonla aile kombini yapabiliyor, çocuklarla mükemmel stil uyumunu yakalayabiliyorsunuz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu