AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 23-29 Ocak 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

astroloji: burç yorumu

Ve sonunda Venüs Balık oldu!

Venüs yüceliği ve kendini iyi hissettiği Balık burcuna geçerek hayatlarımızı parlatmaya başlayacak.

Haftanın Gündemi

23 Ocak 29 Ocak 2023 haftasında Ay, Kova burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Boğa burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya güzellik tanrıçası Venüs’ün disiplin tanrısı Satürn ile yan yana olması, güzelliğin ne kadar işlevsel ve işe yarar olacağını bize gösterecek. Bu noktada maddi anlamda hesap kitap konularına dalmanız sizi ilerisi için rahatlatacaktır.

Hafta ortası ise Venüs yüceldiği ve kendini iyi hissettiği Balık burcuna geçerek hayatlarımızı parlatmaya başlayacak. Bu anlamda olumlu gelişmeler bu hafta morallerimizi yükseltebilir. Yaklaşık bir ay daha bu hoşluğu hayatımızda kullanmaya bakmalıyız.

Hafta sonu ise iletişim gezegeni, yaralı şifacı Şiron ile yapacağı mücadele, konuşmalarımızda sert, eleştiren bir üslup kazandırabilir. Bu sebeple karşımızdakileri kırmamaya dikkat edin derim.

Genel olarak hafta çok kötü diyemeyiz ancak Güneş’in zorlu gezegen Uranüs’e yapacağı olumsuz destek toplumsal anlamda hoş olmayan gelişmeleri duymamıza sebep olabilir.

Burç Yorumları

Koç

Bu haftaya daha çok hayatın en gerçekçi yanları damgasını vuracak diyebiliriz. O sebeple aklınızı toplayıp ayaklarınızın yere değerek hareket etmenizi tavsiye edebiliriz. Hayallere dalmak yerine gerçeklere yürümeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Boğa

Bu hafta psikolojik yaralarınızı sarmak için ideal bir gökyüzü duruyor başınızın üzerinde. Eğer bu anlamda iç görünüzü tarafsız kullanabilirseniz bu sizin için çok daha iyi olacaktır. Olumsuz olasılığı ise yaşadıklarınızı abartmak olacaktır.

İkizler

Bu hafta kendinizi kıpır kıpır hissedebilirsiniz. Hoyrat hareketlerde bulunup kendinize zarar vermediğiniz müddetçe bu hafta sizin için güzel durumları da vaat ediyor. Sosyal medyada yazdıklarınıza ve çizdiklerinizde dikkat etmenizde fayda var.

Yengeç

İkili ilişkiler konusunda bu hafta yapıcı bir tavırda olacağınızı söylememiz mümkün görünüyor. Ancak karşınızdakini iyi dinlemeniz gerektiğini de söylemeden geçemeyeceğiz. Para konusunda ise önünüzde güzel fırsatların olduğuna şahit olabilirsiniz.

Aslan

Evlilik konusunda önünüzde güzel gelişmelerin olacağını söyleyebiliriz. Kendinizi bu anlamda bir birlikteliğin içinde bulabilir ya da bu konularda partneriniz ile oldukça etkili adımlar atabilirsiniz. Düşüncelerinizi temiz tutmaya bakın derim.

Başak

Bu hafta hem sağlık konusunda hem de çalışma atmosferinizi tekrar yapılandırma konusunda olumlu gelişmelere kendinizi açık bulabilirsiniz. Eğer olayların üzerine fazla gitmezseniz her şeyin bir anda çok kolay bir şekilde çözüleceğini fark edeceksiniz.

Terazi

Eğer hayatınızda biri varsa ve artık evlilik ya da uzun vadeli bir biçimde bir arada olmaya karar verdiyseniz, artık bu anlamda bu hafta oldukça ciddi adımlar atmanız olası görünüyor. Maddi anlamda ise kesinlikle tasarruflu davranmanızda fayda var.

Akrep

Bu hafta itibari ile bir ay boyunca artık kalbinizde aşk çanlarının çaldığına şahit olabilirsiniz. Zaten uzun zamandır bu anlamda yeterince manasız durumlar yaşadınız. Artık kendinizi insanlara açın derim. Kardeş ve arkadaş ilişkilerinize ise dikkat etmeniz sizin için yararlı olacaktır.

Yay

Para konularında kendinizi güvende hissederek sağa sola borç vermek ya da almak gibi bir durumu bu hafta yaşamanız çok mümkün görünüyor. Bu sebeple olabildiğince aklınızı başınıza alarak davranmanızı tavsiye ediyoruz. Ay sonunda kredi kartınızdan soğumak istemezsiniz.

Oğlak

Bu hafta ani çıkışlarda bulunarak maddi ve manevi hemen hemen her konuda kendinizi zor durumda bırakma potansiyeliniz mevcut. Bu sebeple heyecana kapılmadan aklı başında bir yerden olayları takip etmeniz gerekli.

Kova

Bu haftadan başlayarak bir ay süresince maddi anlamda Venüs artık sizi desteklemeye başlıyor. Bunu sonuna kadar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak Venüs’ün olumsuz yanını da unutmamakta fayda var. Yani size bol miktarda para harcatabilir.

Balık

Bu hafta diğer haftalara göre kendinizi çok daha şanslı hissedebilirsiniz. Ancak bu iyi hissedişinizin büyüsüne kapılıp maddi anlamda çok fazla açılmayın derim. Bu sebeple para konusunda çok da fazla eyleme geçmeyin.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu