Cilt BakımıAlışverişGüzellik

Neostrata Skin Active Serisi

Neostrata, bağımsız klinik çalışmaları, dermatoloji alanındaki 40 yılı aşkın deneyimi ve güçlü, etkili ve stabil formülasyonlarıyla her cilt endişesine yönelik çözümler sunuyor.

Hızlı ve maksimum sonuçlar için tasarlanan premium Skin Active serisi, etkili ve performans odaklı bileşenleriyle yeni yılda da cildinizi profesyonel bakım yaparak onarıyor ve sıkılaştırıyor.

neostrata

Neostrata Skin Active Serisi

Skin Active ürünleri, derin çizgiler, sıkılık kaybı ve düzensiz cilt tonu endişelerine içerdiği retinol, aminofil ve neoglukozamin içerikleri ile cildin tüm katmanlarına nüfuz ederek dört haftada gözle görülür sonuç vadediyor. Tüm cilt tiplerine uygun Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü, sabun içermeyen formülüyle gözeneklerdeki kalıntıları derinlemesine temizliyor, cildin pH’ını dengeliyor ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirirken aydınlatıyor.

Matriks Destekleyici Nemlendirici, antioksidan kompleks içeriği ile cildin nemlendirici matriksini hedefleyerek daha sıkı bir cilt görünümü sağlıyor ve içerdiği geniş spektrumlu SPF 30 ile cildi zararlı güneş ışınlarından koruyor. Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Krem, cildi nazikçe soyarak sıkılaştırıyor ve cilt tonunu eşitliyor. Sıkılığını kaybetmiş göz çevresi görünümünü dolgunlaştıran Yoğun Göz Çevresi Bakımı, içerdiği kafein ile ince çizgileri, kaz ayağı kırışıklıklarını ve göz kapağı sarkmalarını azaltıyor. 3’lü Etki Cilt Dolgunlaştırıcı Serum üç boyutlu çözüm sunarak cilt tonunu yeniliyor, cildi dolgunlaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor.

Onarıcı meyve kök hücre özü ile zenginleştirilen Üçlü Sıkılaştırıcı Boyun Kremi, boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkları açarak sıkılaştırıyor ve cildin doğal kolajenini destekliyor.

Kırışıklık ve elastikiyet kaybı gibi yaşlanma belirtilerine karşı etkili çözümler sunan Neostrata Skin Active serisi ürünlerine ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/neostrata/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu