AlışverişManşetModa

NetWork ile Ofis Şıklığını Yakala!

NetWork’ün 23-24 Sonbahar/Kış koleksiyonu, şehir hayatının enerjisini yansıtan minimalist tasarımlarıyla dikkat çekiyor gibi görünüyor. İş ve şehir hayatına geri dönüşü şıklık ve konforla karşılamak isteyenler için birkaç önemli parçanın vurgulandığı görünüyor.

Kadın koleksiyonunda taş rengi ve kahve tonlarındaki takımlar ve elbiseler, ofis ortamında şıklığından ödün vermeyenler için favori parçalar arasında yer almaktadır. Gabardin ve deri pantolonlar, sonbaharın renklerini cesur bir şekilde yansıtarak özgüven dolu bir stile olanak tanımaktadır.

Etekler, özgürlükçü ve özgüveni yüksek bir ruhu temsil ederken, beyaz gömlekler sade güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda zamansız tasarımlar, keskin bir çekicilik sunarak ofiste şık görünümlere imza atmayı hedeflemektedir.

Erkek koleksiyonu ise taş rengi takımlar, pantolonlar ve geniş bir gömlek yelpazesiyle ofise dönüş stilini tamamlamayı amaçlamaktadır. Non-iron gömleklerin ütü gerektirmeyen özelliği, şehrin hızlı temposunda pratiklik sunmaktadır. Lacivert ve kahve tonlarındaki süet ve deri tasarım ceketler ise rahatlık ve modern bir görünüm vaat etmektedir.

Ayrıca, koleksiyon, ofis stilini tamamlayacak çantalar, loafer ve babetler ile daha casual görünümleri tercih edenler için zengin sneaker seçenekleri sunmaktadır. NetWork Sonbahar/Kış koleksiyonu, şehir hayatının dinamikliği ile şıklığı bir araya getirerek moda severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bu tasarımları, NetWork mağazalarında ve network.com.tr adresinde keşfedebilirisiniz.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu