AlışverişManşet

NetWork’ten Pınar Deniz ile Cesur Yaz

Pınar Deniz’in stilinden ilham alan NetWork, 2023 yazında glam ve cesur stil kodlarını modern zarafetle bir araya getiriyor. Çarpıcı şıklığın bu kodlarını çok seveceksiniz!

Markanın çarpıcı şıklığın kodlarını yazdığı sıcak yaz koleksiyonu, Pınar Deniz’in güçlü ve cesur duruşu ile benzersiz görünüm vadediyor. Güneşin en sıcak tonları turuncu ve kırmızı ile denizin sonsuz mavisi ve yeşilinin göz kamaştırıcı tonları buluşuyor. Doğanın en çarpıcı tonlarının buluştuğu sezon çekiminde, ünlü oyuncunun iddialı tavrı ve yüksek enerjisi glam dozunu artırarak objektife yansıyor.

Markanın dinamik silüetlerinin, kaliteli dokular ve sıcak renklerle buluştuğu koleksiyon, aynı zamanda heyecan uyandırıcı bir yaz yolculuğuna davet niteliğinde.

network

Plaj giyimin yanı sıra yaz akşamlarında da şıklığın ön planda olduğu elbiseler ile NetWork, sıcak yazda da Pınar Deniz ile daha iddialı ve göz kamaştırıcı. 

Yeşil, mavi, bej ve hâkî renklerinin hakim olduğu NetWork plaj giyim koleksiyonunda plaj elbiseleri, ipek şallar, kaftanlar, hasır detaylı plaj çantaları, dökümlü gömlekler ve renkli plaj havluları denizle güneşin kucaklaştığı yaz tatillerine damgasını vuruyor.

Bu iddiayı bütünleyen, kıyafetlere son dokunuşta bulunan aksesuarlar, topuklu sandaletler, hasır ve örgü çantalar ise yenilikçi siluetleriyle gösterişli bir duruş sergileyerek kadınların sofistike ve stil dozu yüksek tavrına atıfta bulunuyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu