Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Yeni L’Oreal Paris C Vitamini Rutini

Dünyanın bir numaralı güzellik ve cilt bakım markası L’Oréal Paris, yeni ürünleri Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Serumu ve Revitalift Clinical Çok Yüksek Korumalı Güneş Kremi ile iki adımda x4 kat parlaklık rutinini sunuyor!

Farklı cilt tipleri ve ihtiyaçları için geliştirdiği ürünlerini bakım ve güzellik tutkunlarına sunan L’Oréal Paris, yaza birbirini mükemmel biçimde tamamlayan bir ikiliyle merhaba diyor: Revitalift Clinical %12 Saf C Vitamini Serumu ve Revitalift Clinical Günlük UV Korumalı Fluid Krem.

l'oreal

Rutinin ilk adımında L’oreal Serum ile cildini parlat!

İçeriğinde %12 saf C vitamininin yanı sıra cildi dış faktörlere karşı korumaya yardımcı
 E vitamini ve gözenekleri azaltma özelliğine sahip salisilik asit de bulunan Revitalift Clinical C Vitamini Serumu ile sadece dört haftada iki kat daha aydınlık ve parlak bir cilde kavuşmak mümkün.

Düzenli kullanımla iki ay gibi kısa bir sürede gözenek görünümünü 2 kat azaltan serum, tüm cilt tipleri için uygun. Etkisi klinik olarak kanıtlanmış ve dermatologlar tarafından onaylanmış Revitalift Clinical C Vitamini Serumu, opak şişesi ve 0.6 PH formülüyle son damlaya kadar etkinliğini muhafaza ediyor. 

İkinci adımda Güneş Kremi ile cildini koru!

Antioksidan C Vitamini içeren, günlük kullanıma uygun Revitalift Clinical Günlük UV Korumalı Fluid Krem ise UV ışınlarına karşı çok yüksek bir koruma sağlayarak güneş kaynaklı yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor. İz ve yağlı his bırakmayan hafif dokusuyla öne çıkan krem, hem suya dayanıklı hem de makyajın kalıcılığını da artırıyor. Dermatologlar tarafından onaylı süper hafif doku ile görünmez UV korumasını siz de keşfedin!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu