Cilt BakımıGüzellikManşet

Neutrogena: Retinal Boost

90 yılı aşkın deneyimi ve cilt sağlığı alanındaki araştırmaları ile dermatologların önerdiği lider cilt bakım markası Neutrogena, farklı ihtiyaçlara yönelik 650 farklı ürünüyle öne çıkıyor.

Neutrogena’nın en yeni Retinol Boost serisi kırışıklıklar, elastikiyet, parlaklık, nem kaybı ve leke görünümüyle savaşırken bir haftada daha sağlıklı ve genç bir görünüm sağlıyor. İçeriğindeki dermatologların altın standardı olan ve kolajen üretimini bir haftada üç katına çıkaran saf retinol, mersin bitkisi yaprağı özü ve hiyalüronik asit ile ciltteki yaşlanma belirtilerini yalnızca bir haftada gözle görünür şekilde azaltarak daha genç ve sağlıklı görünüme kavuşturmayı hedefliyor.

Hücrelerin yenilenmesini hızlandıran saf retinolün başrolde olduğu Neutrogena Retinol Boost serisi güçlü içerik ve benzersiz formülüyle cilt bariyerini güçlendiriyor. 

Amerikalı dermatologların önerdiği bir numaralı retinol markası Neutrogena, Retinol Boost serisi ile deneyenlerin %100’ünde (ürünü 1 hafta kullanan 39 tüketici ile yapılan araştırma doğrultusunda) dermatolojik olarak kanıtlanmış gözle görülür etki ortaya koyuyor. 

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 

neutrogena

Hafif yapısı ve hızlı emilen formülü ile cilt yüzeyine saf retinol takviyesi sağlayarak cildin daha sıkı ve ışıltılı görünmesine yardımcı oluyor.

Kırışıklık ve koyu leke görünümünü ortadan kaldırırken içerdiği saf retinol ile ciltteki kolajen üretimini artırarak hücrelerin yenilenmesini hızlandırıyor.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi SPF15

neutrogena

Özelikle ilk kez retinol kullanan kişilerin ve hassas ciltlerin kullanımına uygun gündüz kremi cildi yaşlanma belirtilerinden korur ve cilt dokusunu geliştirerek eşit bir cilt tonu sağlar.

Uzun süreli kullanımda kırışıklık ve inci çizgi görünümünü minimuma indirmeye, koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Serum

neutrogena

Retinolü ciltle buluşturan serum, hafif ve ipeksi yapısıyla cilde ihtiyacı olan nem desteğini sağlar.

Ciltteki parlaklık ve elastikiyet kaybı ve renk eşitsizliği gibi yaşlanma belirtilerinin önüne geçer. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur ve doku yenilenmesini destekler.  

Retinol Boost Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi 

neutrogena

İnce çizgi, kırışıklık ve kaz ayağı görünümünü gözle görünür şekilde azaltmaya yardımcı olan göz çevresi kremi cildi nemlendirerek daha aydınlık ve sağlıklı bir görünüme ulaşmasına yardımcı olur.

Aynı zamanda cilt tonunu eşitlerken doku yenilemesini destekler. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu