AlışverişManşet

Nocturne x Hande Erçel: Bir Yaz Senaryosu

NOCTURNE ve Hande Erçel; uzun süredir devam ettirdikleri iş birliklerinde bir sezonu daha geride bırakırken, İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunun çeşitliliğinden esinlenen stil sahibi bir senaryoyu gerçek hayata uyarlıyor.

NOCTURNE ve başarılı oyuncu Hande Erçel, uzun yıllardır sürdürdükleri iş birliklerinin yeni sezonunu sinematografik bir hikayeyle tanıtıyor.

İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunun çeşitliliğini farklı duyguların dışa vurumuyla ilişkilendiren marka, bu bağlamda kurguladığı reklam kampanyasında Erçel’i yaza dair bir senaryonun başrolünde hayal ediyor.

Tutku, merak ve keşif dolu yeni mevsimi düşlerken birbirinden çarpıcı NOCTURNE kombinleriyle andan ana ışınlanan Erçel filmde, ilham verici bir yaz senaryosunun her satırında farklı bir Hande’ye bürünürken görülüyor. Hatıralarda kaybolduğu anlardan kendine meydan okuduğu dakikalara, sezon boyunca her halini gündüzden geceye NOCTURNE’le yansıttığını ortaya koyuyor. 

nocturne

NOCTURNE koleksiyonlarına; Türkiye’de Nişantaşı (Rumeli Cad.), Nişantaşı City’s, İstinye Park, Mall of Istanbul, Palladium, Aqua Florya, Akbatı AVM, Akasya AVM, Venezia Mega Outlet, Vadistanbul, Emaar Square Mall, Cepa AVM (Ankara), Midtown (Bodrum), Hilltown Karşıyaka (İzmir), Sayapark AVM (Mersin), Deepo, Land of Legends, TerraCity (Antalya), Forum Trabzon, yurt dışında The Dubai Mall (Dubai), Londra ve New York Wolf & Badger mağazaları ile nocturne.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Dünya genelindeki tüm gönderimler ve yurt dışı operasyonları için www.shopnocturne.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu