AlışverişManşet

NUDE: Anneler Günü için En Özel Hediyeler

İşlevselliği ve tasarımı bir araya getirerek cam ev eşyalarında geleneksel sınırların ötesine geçen NUDE, Anneler Günü’nü bahar mevsimini yansıtan gülkurusu rengi ürünleriyle karşılıyor.

NUDE’un Mist, Mr. & Mrs., Magnolia ve Bloom koleksiyonundaki gülkurusu tonuna sahip birçok ürün ve daha fazlası, Anneler Günü’ne özel yüzde 20 indirimle sunuluyor.

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, Anneler Günü’ne özel kampanya başlattı. Modern yaşama uyum sağlayan tasarımlarıyla NUDE ürünleri, 5 Mayıs’a kadar yüzde 20 indirimle sunuluyor. Kampanyada Mist Lights Mumluklar ve Mist Gül Kurusu Vazolar, Mr. & Mrs. Gül Kurusu Başucu Sürahi Seti, Magnolia Vazo, Bloom Şekerlik ve Dondurmalık gibi birçok ürün yer alıyor.

Her evin dekorasyonunda tamamlayıcı unsur:

İşlevselliği yaratıcılıkla buluşturan Mist Lights Orta Boy Mumluk, dış yüzeyindeki dalgalanma efektiyle dikkat çekiyor. Bu efekt sayesinde bulunduğu ortamın havasını değiştiren ve her evin dekorasyonununda tamamlayıcı rol oynayan mumluk, kurşunsuz kristal kullanılarak üretiliyor. Mumluğun tasarımında Tamer Nakışçı imzası bulunuyor. Yine bir Tamer Nakışçı tasarımı olan ve kurşunsuz kristal camdan üretilen Mist Gül Kurusu Vazo ise rengiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Vazo, ayrıca düz kesimi ve oluklu yüzeyiyle etkileyici bir dokuya ve yalın bir duruşa sahip. 

NUDE

İşlevsellik ön planda!

Mr. & Mrs. Koleksiyonunun en yeni üyesi Gül Kurusu Başucu Sürahi Seti’nin göz kırpan yüz motifli kapağı sürahiyi farklı bir karaktere büründürüyor. Aynı zamanda bardak görevi görmesi de işlevselliği gözler önüne seriyor. Kurşunsuz kristal camdan tasarlanan sürahi seti, uzun ve kısa seçenekleriyle zarafeti simgeliyor. Ürünün tasarımında Erdem Akan imzası bulunuyor.

Sadeliğiyle ön plana çıkan NUDE Magnolia vazolar, her ortama uyum sağlayan yalın bir estetiğe sahip. İki tonlu hafif renk efektiyle, koleksiyondaki her bir vazo yenilikçi özellikler taşıyor.

Koleksiyonun diğer ürünleriyle eşleşebilen çok yönlü tasarım!

Bloom Şekerlik, koleksiyonun çarpıcı ve çok yönlü ürünlerinden biri. Pembenin göz alıcı tonuyla renklendirilmiş tabanı ve sade kapağı, kurşunsuz kristal kullanılarak el emeğiyle şekillendirildi. Şekerlik tek başına kullanılabildiği gibi koleksiyondaki diğer ürünlerle de eşleştirilebiliyor. NUDE Bloom Dondurmalık ise pratik tarzıyla öne çıkıyor. Saf kristal kullanılarak şekillendirilen ürün, tek başına ya da koleksiyona ait diğer ürünlerle eşleştirilebiliyor.

NUDE koleksiyonlarına nudeglass.com ve Paşabahçe Mağazaları’ndan ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu