Saç BakımıGüzellikManşet

Olaplex: Saç Bakımındaki Uzman Formüller

Olaplex’in Patentli Bağ Onarım Teknolojisi’yle geliştirilen ürünleri, seyahatlerde de saç bakım rutininizin vazgeçilmezi olacak.

Olaplex N°3 Hair Perfector

Olaplex’in en çok satan ürünü N°3 Hair Perfector, boya, ısı ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranmış saçlara bakım yapıyor ve kırıkları azaltıyor. Zarar görmüş bağları onararak saçı sağlıklı doku ve görünümüne kavuşturuyor. Şampuan öncesi kullanılan bakım ürünü, saçları canlandırıyor ve güçlendiriyor.

olaplex

N°4 Bond Maintenance Shampoo

Her kullanımda daha parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandıran N°4 Bond Maintenance Shampoo, saçları derinlemesine nemlendiriyor ve güçlendiriyor. Patentli bağ güçlendirme teknolojisiyle saçta boya ve ısıdan kaynaklanan hasarı iyileştiriyor ve elektriklenmenin önüne geçiyor.

N°5 Bond Maintenance Conditioner

Saçı derinlemesine nemlendiren N°5 Bond Maintenance Conditioner, hasar görmüş bağları onarıyor ve elektriklenmeyi kontrol altına alıyor. Daha parlak, sağlıklı ve güçlü bir görünüm yaratan krem, saçların kolay taranmasını sağlıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu