Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Olaplex Ürünleri ile Sağlıklı Saçlar!

Olaplex’in Patentli Bağ Onarım Teknolojisi’yle geliştirilen ürünleri, saçlarınızı yaz aylarında deniz ve güneşin zararlı etkilerinden koruyacak.

N°0 Intensive Bond Building Treatment

Kuru ve yıpranmış saçları canlandıran N°0 Intensive Bond Building Treatment, saç bağlarını kuvvetlendirmek için N°3 Hair Perfector’dan önce baz olarak kullanılıyor. Bakım ürünlerinin etkinliğini arttıran ve patentli bağ oluşturma teknolojisine en yüksek oranda sahip olan bakım spreyi, zarar görmüş saçları içten dışa onarıyor. 

olaplex

N°3 Hair Perfector

Olaplex’in en çok satan ürünü N°3 Hair Perfector, boya, ısı ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranmış saçlara bakım yapıyor ve kırıkları azaltıyor. Zarar görmüş bağları onararak saçı sağlıklı doku ve görünümüne kavuşturuyor. Şampuan öncesi kullanılan bakım ürünü, saçları canlandırıyor ve güçlendiriyor. 

N°7 Bonding Oil

Besleyici, şekillendirici ve onarıcı N°7 Bonding Oil, saçları yağlandırmadan onarıyor ve yeniliyor. Elektriklenmeyi en aza indirirken ısı koruması sağlayan ürün saç yapısını güçlendiren bakım yağı saçları canlandırıyor ve parlaklığını arttırıyor. Sağlıklı bir görünüm yaratırken saç dokusunu iyileştiriyor. 

N°8 Bond Intense Moisture Mask

Hasar görmüş saçlara bakım yapan ve derinlemesine nemlendiren N°8 Bond Intense Moisture Mask, saçı ağırlaştırmadan daha hacimli bir görünüm yaratıyor. Kuru, kırılgan ve yıpranmış saç bağlarını güçlendiren maske saçları onarırken parlatıyor ve pürüzsüzleştiriyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu