Alışveriş

Atelier Rebul’un Büyülü Bahçesi

Atelier Rebul’ün, mis kokulu bahçelerin ve benzersiz yemyeşil doğanın büyüleyici kokularını yüzde 100 el yapımı “stoneware” seramikler eşliğinde bir araya getirdiği My Beautiful Garden Koleksiyonu, yeni üyesi White Tea Leaves & Fresh Roses ile yaşam alanlarına zarif bir dokunuş yapmaya devam ediyor. 

Bu kez özenle toplanmış taptaze güllerin ve yeni hasat edilmiş beyaz çay yapraklarının muhteşem uyumuyla…

My Beautiful Garden Koleksiyonu’nun çok sevilen ‘’Fresh Cut Fig & Coconut’’ ve ‘’Wild Berries’’ kreasyonlarına şimdi de White Tea Leaves & Fresh Roses ekleniyor. White Tea Leaves & Fresh Roses doğadan aldığı ilhamla, sizleri bu kez yaz akşamlarında açan narin gül yapraklarının rahatlatıcı etkisiyle süslenmiş anılara götürerek keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Doğadaki unutamadığınız anılarınızdan ilham alanAtelier Rebul’ünMy Beautiful Garden Koleksiyonu, çiçeksi ve meyveli koku ailesine ait yeni üyesi White Tea Leaves & Fresh Roses ile en üst notasında bulunan mandalina yaprakları, armut ve bergamot ile taze meyve kokularını hissettirirken, sandal ve sedir ağacının muhteşem kalıcılığını ferahlatıcı taze gül ve çay yaprağı notalarıyla tamamlayarak yaşam alanlarınızı büyülü bir bahçe haline getiriyor. 

Yalın ve sade lüks tasarımıyla evleri adeta süsleyen White Tea Leaves & Fresh Roses Koleksiyonu’nun içerisinde yer alan mum ve çubuklu oda kokusu, yoğun gül ve meyvem kokusu ile dikkat çekiyor.

Doğal Olduğu Kadar Doğa Dostu koleksiyonlar yaratan Atelier Rebul, sürdürülebilirlik eforları kapsamında, geliştirdiği her üründe doğaya daha az atık bırakarak yeşil bir iz bırakmayı hedefliyor.

Doğa dostu ürün hareketiyle güzelliğin 3R’si olan “Refill/Reuse/Reduce” vizyonunu benimseyerek “yeniden doldurun, yeniden kullanın, atıkları azaltın” diyen Atelier Rebul; My Beautiful Garden Koleksiyonu’nun dış ambalajını %100 geri dönüştürülmüş kâğıttan üretirken koleksiyonun her biri el yapımı olan özel seramik tasarımıyla doğanın kendisi gibi doğal formlara sahip oluyor. 

atelier rebul

White Tea Leaves & Fresh Roses koleksiyonunda yer alan 450 ml. cam “refill” şişe sayesinde, çubuklu oda kokunuz bittiğinde, kendi seramik ambalajınızı yeniden doldurup, satın aldığınız My Beautiful Garden çubuklu oda kokusu ile bir ambalajı defalarca kullanarak doğaya bıraktığınız atıkları azaltabilirsiniz. Seramik mum ve çubuklu oda kokusu ambalajlarını tamamen kullandığınızda, ambalajları bitkileriniz için saksıya dönüştürebilir ve kendi büyülü bahçenizi evinizde yaratabilirsiniz. Son derece yalın ve şık olan; sade lüks dokunuşlara ve incelikli bir tasarıma sahip bu koleksiyon, doğaya karşı sorumluluk alarak daha az atık anlayışıyla tasarlandı. 

Keyifli yaz akşamlarının rahatlatıcı anılarından alınan ilhamla yaratılan White Tea Leaves & Fresh Roses kreasyonu ideal bir hediye olarak sizi olduğu kadar sevdiklerinizi de mutlu edecek.

Atelier Rebul’ün tüm ürünleri küresel bir program olan Cruelty Free International Leaping Bunny tarafından sertifikalıdır. www.atelierrebul.com.tr

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu