AlışverişManşet

Old Spice Serileri ile Yaz Aylarında Ferahlık!

Dünyada erkek bakımının vazgeçilmez markası Old Spice’ın 48 saat süren ferahlık sağlayan stick ve sprey deodorantlarıyla, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında da ferahlığınızı korumak mümkün.

Farklı kokulara sahip Old Spice serilerinde bulunan 3’ü 1 arada duş jelleri, stick ve sprey deodorantlar yaz aylarında çantalarınızdaki kurtarıcı ferahlık olacak!

Yaz aylarının kendini hissettirmeye başlayan bunaltıcı sıcakları, şehir hayatının hızlı temposu ve günlük koşuşturmacalar, ekstra terleme ve beraberinde ter kokusuna sebep olabiliyor. Old Spice’ın geniş portföyünde yer alan ürün aileleri ise bu sorunu ortadan kaldırıyor ve gün boyu ferah kalmanızı sağlıyor. Yaz aylarında çantanızdaki kurtarıcı ferahlık olacak Old Spice ürünleri ile 48 Saat Süren Ferahlık sizinle!

Old Spice’ın 48 saat süren ferahlık sağlayan deodorantları ve 3’ü 1 arada duş jelleri her daim yanınızda! 

old spice

Duş jeli, şampuan ve yüz yıkama jeli özelliğine sahip 3’ü 1 arada duş jelleri kalıcı kokuları ve etkili performansları ile güne ferah bir başlangıç yaparak duş ferahlığını yakalamanıza yardımcı oluyor. Old Spice Stick Deodorantlar ise koltukaltlarınızı gün boyu ferah tutuyor. Gün içerisinde değişken havaların bunaltıcı etkisinden kurtulmak ve ferahlamak için ise Sprey Deodorantlar 48 saat süren ferahlık etkisi ile erkeklerin kişisel bakım rutinlerine ortak oluyor.

Captain ürün ailesinin içerisinde bulunan Captain Duş Jeli içerdiği misket limonu, bergamot ve ananas kokularıyla güne ferah bir başlangıç yaparak duş ferahlığını yakalamanıza yardımcı oluyor. Captain Stick Deodorant ise koltukaltlarınızı gün boyu ferah tutuyor. Gün içerisinde değişken havaların bunaltıcı etkisinden kurtulmak ve ferahlamak için ise Captain Sprey Deodorant 48 saat süren ferahlık etkisi ile erkeklerin kişisel bakım rutinlerine ortak oluyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu