ModaManşet

Oturma Odalarında Doğanın Büyüsü

Uluslararası tasarım uzmanlarını davet ederek dünyanın nereye gittiğine dair ortaya çıkan içgörüler ile yankı uyandıracak renklere yön veren Marshall’ın Yılın Rengi Başak Esintisi, dört farklı renk paletiyle doğanın öğretici ve besleyici tarzını yansıtıyor. 

Marshall 2023 Yılın Rengi ile Oturma Odalarında Doğanın Büyüsü

Marshall’ın 2023 hikayesi doğanın her şeyin kaynağı olduğunu, bize teselli, ilham be yaşam için sayısız yol haritası sunduğunu yeniden anlamamızı sağlarken bu hikaye aynı zamanda doğanın sihrini yakalamanıza ve evinize davet etmenize olanak tanıyor.

Marshall 2023 yılın rengi Başak Esintisi, orman, doğa, deniz ve ekin renk paletiyle farklı alanlarda uygulanarak bizi farklı bir renk dünyasına taşıyor.

Orman paleti renkleri: Destekleyici bir alan

Bahçeler, ormanlar ve ağaçlık alanlarda doğanın iyileştirici tonlarından ilham alınan bu yeşil ve kahverengiler, doğayı evin bir parçası gibi hissetmenize yardımcı olabilir.

Orman paleti renkleri için fikirler

İlhamını ormanlardan ve ağaçlıklı alanlardan alan Orman paleti renkleri, doğayla hemen bağlantı kurarak her odada sakin ve rahatlatıcı bir fon oluşturur.

Oturma Odalarında Doğanın Büyüsü

Sağlıklı Yaşam

Yatıştırıcı Orman paleti renkleri, doğal materyaller ve iç mekan bitkileri için mükemmel bir fon

oluşturarak sakin ve canlandırıcı bir alan yaratır.

Ekin paleti renkleri: Zenginleştirici bir alan

Hasat edilen ekinlerin sıcak tonlarından ilham alan bu renkler, doğal malzemelerin mucizesini yansıtarak, bir odaya zenginlik ve yaratıcılık hissi getirir.

Ekin paleti renkleri ile oturma odaları için fikirler

Doğanın harika malzemelerinden ve tasarımlarından ilham alan Ekin paletimiz, evinizin her yerinde sıcak, zenginleştirici bir his yaratmanıza yardımcı olur.

Oturma Odalarında Doğanın Büyüsü

Modern nötr tonlar

Yumuşak doğal tonlarıyla bu palet, zarif ve sofistike bir hava için modern bir görünüme rahatlık katar.

Doğa paleti renkleri: Uyum İçin bir alan

Bir kır çiçeği tarlasının canlı biyolojik çeşitliliğini kutlayan bu canlı tonlar; enerji, uyum ve neşe katar. Birlikte kullanmaya ve eşleştirmeye çok uygunlardır.

Doğa paleti renkleri ile oturma odaları için fikirler

Bir kır çiçeği tarlasının canlı çeşitliliğini çağrıştıran bu iyimser tonlar, evinizin her yerine neşeli ve uyumlu bir hava katar.

Oturma Odalarında Doğanın Büyüsü

Sıcak ve davetkar

Çayır ve meraların yumuşak tonlarından ilham alan Doğa paleti renkleri, modern bir oturma odasına sıcak bir ışıltı katar.meraların yumuşak tonlarından ilham alan Doğa paleti renkleri, modern bir oturma odasına sıcak bir ışıltı katar.

Deniz paleti renkleri: Denge için bir alan

Doğal dünyanın ritimlerinden ve gelgitlerinden ilham alan bu yumuşak ve akışkan deniz kıyısı tonları, yoğun hayatlarımıza bir denge duygusu katabilir.

Deniz paleti renkleri ile oturma odaları için fikirler

Hayatın ritmini ve gelgitlerini çağrıştıran, akışkan deniz kıyısı tonlarından oluşan Deniz paleti, evinize bir denge duygusu taşır.

Oturma Odalarında Doğanın Büyüsü

Sıcak ve soğuk

Sıcak, nötr Deniz paleti renkleri, hem son derece zarif hem de rahat bir fon oluşturur.

MARSHALL HER ADIMDA SİZİNLE

Renklerin yaşam alanında nasıl hayat bulacağını görmeniz, ilham almanız, uygulama konusunda gerektiğinde en usta ellerden yardım almanızda; ihtiyacınız olan her anda Marshall yanınızda.

GÖR & BOYA RENGİNİ KEŞFET!

Tek dokunuşla duvarlarınızın rengini değiştirin. 2023 yılının rengi Başak Esintisi’ni duvarlarınızda görün. Marshall Gör & Boya uygulamasını cep telefonunuza hemen ücretsiz indirin!

Sevdiğiniz renklerin duvarlarınızda nasıl görüneceğini merak mı ediyorsunuz?

  • Telefonunuza Marshall Gör & Boya uygulamasını indirin.
  • Sevdiğiniz renk tonlarının listesini çıkarın.
  • Yılın renginin ve yaşam alanınızda görmek istediğiniz tüm renklerin duvarlarınızda nasıl duracağını tek dokunuşla görün.
Marshall Gör Boya
gplay
marshall ustam burada

Fikirlerinizi yaşam alanlarınıza tam olarak yansıtmak istiyor ve bunun için profesyonel desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

  • ustamburada.com’a girin.
  • İşinin ehli, alanında uzman ve mesleki yeterlilik belgesine sahip boya ustalarından size en yakın olanları görüntüleyin.
  • Ustalardan teklif isteyin ve kolayca anlaşma sağlayın.
  • Seçtiğiniz renklerin profesyonel uygulamalarla yaşam alanınıza nasıl kusursuz şekilde hayat verdiğine şahit olun.

#RenklendirHayatı #LetsColour

Erkan Güzel

Ankara Üniversitesi D.T.C.F Sinoloji bölümünden mezun oldu. Shanghai Fudan Üniversitesinde tamamladığı yüksek lisansının ardından uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında yerel ve global markalar için pazarlama bölümlerinde görevler üstlendi.Estetica Dergisi, hairist.com.tr ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi ile güzelliğin peşinde.Ortaokul yıllarından bu yana sevdiği yayıncılığa 'iyilik güzelliktir' sloganıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu