ModaAlışverişManşet

Katerina Ekşioğlu’nun Fall Winter 23 Koleksiyonu Ivana Sert’in Tercihi!

Tasarımlarında rahatlık ve şıklığı önemseyen Katerina Ekşioğlu, moda dünyasında sağlam adımlarla ilerlerken; sanat dünyasının dikkatini çekmeye devam ediyor. 

Kadınların giydikleriyle kendilerini özgür, feminen ve bir o kadar özgüvenli hissetmelerini sağlayan Katerina Ekşioğlu, moda dünyasında önemli başarılara imza atmaya devam ederken; sanat ve cemiyet dünyası da Ekşioğlu tasarımlarına yoğun ilgi göstermeyi sürdürüyor.

Stil programıyla ekranlara tekrardan geri dönen Ivana Sert, tercihini Katerina Ekşioğlun’nun “Fall Winter 23” koleksiyonundan yana kullandı.

Moda programıyla seyircinin önüne çıkan Ivana Sert, Katerine Ekşioğlu imzalı havuç kesim tafta pantolon ile moda tutkunlarının beğenisini kazanırken; Ekşioğlu’nun zamansız parçalarıyla doğal kumaşların birleştiği zirkon taşlı ceket ve dantel gömleği ile ön plana çıktı.

katerina ekşioğlu

Ekşioğlu, Koleksiyonlarında kontrast renk seçimleriyle mevsimin havasını yakalarken; siyahın asil tonuyla “Fall Winter ’23” koleksiyonunu ruhunu özetliyor. Karakteristik ve net çizgileriyle iddialı olmasının yanı sıra; taşlar, fiyonklar ve ince dokunuşlarıyla bakışları üzerine toplayan Ekşioğlu, kadınların girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmesine sebep oluyor.

Eşsiz tarzı ve feminen çizgilerini ön planda tuttuğu koleksiyonlarıyla sanat ve cemiyet dünyasının tercihi olmayı sürdürürken, göz alıcı tasarımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Katerina Ekşioğlu tasarımları ile ilgili detaylı bilgi için katerinaeksioglu.com adresi ziyaret edilebilir.

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu