Saç BakımıGüzellikManşet

Pantene: 1 Kullanımda Kuaför Markası Onarımı Sağlayan Formül Yenilendi

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası Pantene, uzun zamandır her türden saçın farklı ihtiyaçlarına cevap veren ürünleriyle herkesin hayalindeki kusursuz saça sahip olmasına yardımcı oluyor.

Zenginleştirilmiş formülleriyle yepyeni Pantene Mucize Serum ve Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım Serisi ürünleri ilk kullanımdan itibaren en hasarlı saçlara bile kuaför markalarının sağladığı onarımı sağlıyor.

pantene

Sağlıklı bir saç için besleyici maddelerin öneminin farkında olan Pantene, uzun süreli laboratuvar çalışmalarının bir sonucu olan Pro-V içeriği sayesinde günlük hayatın getirdiği çeşitli sebeplerden hasar gören saçları onarıyor ve %100 daha güçlü* ve sağlıklı saçlara ulaşmana yardımcı oluyor. Besleyici içeriklerle zenginleştirilen Pantene Mucize Serum, Pantene Onarıcı ve Koruyucu Şampuan ve Pantene Onarıcı ve Koruyucu Saç Kremi yepyeni formülleriyle ilk kullanımdan itibaren gözle görülür fark yaratacak bir bakım sağlıyor. 

Hayallerindeki Bakım Her An Yanında; Yepyeni Mucize Serum

Mucize Serum, tamamen yenilenmiş besleyici formülüyle ilk kullandığın andan itibaren saçlarına derinlemesine nüfuz eder ve Pro-V içeriği sayesinde saçlarını onararak hayallerindeki parlak ve sağlıklı görünüme ulaşmana yardımcı olur. Pantene Mucize Serum’un yenilenmiş formülü içerdiği Kolajen sayesinde saçlarını derinlemesine nemlendirirken aynı zamanda saç ve saç derinin kurumasını önler.

Nemlendirici özelliği ile bilinen Hyalüronik Asit, içerdiği E vitamini ile saçı besleyerek yumuşatan Kastor Yağı ve proteinler ile zenginleştirilen Pro-V formülü sayesinde Mucize Serum ilk kullanımından itibaren saçlarında kuaför markası bakımı sağlayacak. Mucize Serum’u nasıl ve nerede kullanacağın ise tamamen sana kalmış! İster duşta şampuan sonrası saç kremi olarak kullanıp sonrasında saçlarını durulayabilir, ister saç bakımı maskesi olarak sürebilir, ister duştan sonra saçlarına serum olarak uygulayabilir, istersen de duştan sonra saçlarını şekillendirirken kullanabilirsin.

Yenilenmiş Formülü ile %100 Daha Güçlü Saçlar; Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan ve Saç Kremi

Onarıcı ve Koruyucu Bakım ailesi yenilenmiş formülleri ile eskisinden de besleyici bir bakım sağlayarak saçlarında yıpranmanın etkilerini tersine çevirmeni sağlıyor. Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan, saçlarına zarar vermeden derinlemesine temizler ve aktif besleyici Pro-V içeriği sayesinde yıpranma belirtilerini ilk kullanımdan itibaren tersine çevirir. Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan, içerdiği mikro besleyiciler ile saçına hak ettiği bakımı sağlar, saçındaki nemi derinlemesine hapsederek hayallerindeki canlı ve parlak görünme ulaşmana yardımcı olur. Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan aynı zamanda sürdürülebilir bir dünya için yepyeni %100 geri dönüştürülmüş ambalajında!

Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Saç Kremi, tamamen yenilenmiş ve zenginleştirilmiş 2 kat daha fazla besleyici formülü sayesinde saçlarına sağlıklı ve parlak görünümünü geri kazandırıyor. Saçlarını ağırlaştırmadan hak ettiği gibi besleyen Pro-V Onarıcı ve Koruyucu Saç Kremi 1 kullanımda dahi %100 daha güçlü saçlara ulaşmanı sağlayacak. 

pantene

Pantene Baş Bilim İnsanı Jen Thompson ise yenilenmiş Pro-V formülünü anlattı;
 “On yıldan fazla bir süredir saç bilimi üzerine çalışıyorum ve tam anlamıyla sağlıklı saçlara sahip olmak için neye ihtiyacınız olduğunu gerçekten anlamak için saç sağlığı konuları ile ilgileniyorum. Pantene’nin imza bileşeni olan Pro Vitamin B5, saç bakımı dünyasına Pantene tarafından tanıtıldı ve 1945’teki keşfinden bu yana kullanımından vazgeçilmedi. Bu aslında besinlerin gücünün sadece vücudumuzun sağlığı için değil, saçlarımızın sağlığı için de nasıl kalıcı hale geldiğini gösteriyor.

Pantene’nin yeni formüle edilmiş serisi, vitamin etkinliği konusunda dünya otoritesi olan İsviçre Vitamin Enstitüsü tarafından test edilmiş ve onaylanmış, saçlarınız için sağlıklı bileşenleri bir araya getiriyor; böylece saçınızın dipten uca sağlıklı olacağını biliyorsunuz”.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu