AlışverişManşetYeni Yıl 2023

Paşabahçe ile Evinizi Yeni Yıla Hazırlayın

Bu yeni yılda da sevdiklerinizin hayatlarına renk katacak birbirinden güzel hediye alternatifleri Paşabahçe Mağazaları’nda sizleri bekliyor.

paşabahçe vazoları

Yılbaşı hediyelerinin bir diğer favori alternatifi olan çiçekler Gift For You Flowers & Events‘in özel tasarımları ve markanın şık vazoları ile İstanbul Erenköy mağazasında sizlerin beğenisine sunuluyor.

Ev ve yaşam alanları için sunduğu binlerce fikir ve öneri ile hayatı güzelleştiren marka, evini yeni yıla hazırlamak isteyenler için şık vazolarda hazırlanan “Gift For You Flowers & Events”in özel tasarım çiçeklerini öneriyor.

Paşabahçe Mağazaları’nda Çiçeği Burnunda Ürünler

Yeni yılda sofralara ve yaşam alanlarına renk katacak “Gift For You Flowers & Events”in özel tasarımları ve markanın şık vazoları İstanbul Erenköy mağazasında bir araya geliyor.

paşabahçe vazoları 1
Marka, "Gift For You Flowers & Events"in rengarenk çiçeklerini en şık vazolarda istenen adrese teslim hizmeti izle Erenköy mağazasında buluşturmaya devam ediyor ve sizleri mağazalarına bekliyor.

Yılbaşı alışverişi, eve ve hayata dair binlerce fikir ve öneri için Paşabahçe Mağazaları’nı ziyaret edebilir ya da www.pasabahcemagazalari.comadresinden haftanın 7 günü 24 saat doya doya alışveriş yapabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu