AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 19-25 Aralık

Haydi gelin 19-25 Aralık 2022 haftası Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak ve Balık burç yorumlarını hep birlikte inceleyelim.

burç: astroloji haritası

Oğlak burcu yeni ayı şansına pek de güvenme diyor.

Bu hafta kendinizi özellikle iş ve para konularında koruduğunuz takdirde sıkıntı yaşamayacaksınız.

Gökyüzü Olayları

Ay’ın Konumu

19-25 Aralık 2022 haftasında Ay, Akrep burcundaki ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Oğlak burcunda olacak.

Haftanın Gündemi

Bu haftanın en önemli gündemi Oğlak burcunda yaşanacak olan yeni ay diyebiliriz. Bu yeni ay; şans gezegeni Jüpiter ile birebir sert bir açıda olduğu için kariyer ve toplumsal saygınlığınız, tanınmışlığınız, organizasyonlar, yönetim ve iktidar kurduğunuz alanlar, gelecek hedefleriniz ve işiniz ile ilgili durumlarda abartılı yaklaşımlara, son anda yaşanacak olan olumsuzluklara sebep olabilir gibi görünüyor.

Bu sebeple dolunayın etkisini tamamen hissedeceğimiz bu hafta, işiniz ile ilgili konuları biraz daha rölantide tutmanız size yarar sağlayacaktır.

Hafta başında ise gökyüzü biraz daha hareketli görünüyor. Bu nedenle de yaşayacağınız olaylara karşı yer yer tahammülünüz sınanabilir ve kalmayabilir. Her ne kadar sabrınızın sınandığını hissediyor olsanız da kendinizi duygularınıza bırakmamakta fayda var.

Genel olarak bakıldığı zaman, bu hafta bir miktar yorucu olacak diyebiliriz. Kendinizi özellikle iş ve para konularında koruduğunuz zaman sıkıntı yaşamayacaksınız.

Burç Yorumları

Koç

Bu hafta yaşayacağınız yeni ay sizi çok daha fazla iş ve iş ile ilgili konularda yeni başlangıçlara itebilir. Bu ve buna benzer parayı anlatan konularda karar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Boğa

Bu hafta yaşayacağınız yeni ay sizi daha çok uzun vadeli planlar yapmak konusunda teşvik edebilir. Bunu yaparken şans faktörünü hiç düşünmeyin ve direkt olarak akıl ile kararlar verin derim.

İkizler

Bu hafta yaşayacağınız yeni ay sizi biraz resmi işlere boğabilir. Bu sebeple olabildiğince bu konuları bilen birilerinden akıl almayı ihmal etmemelisiniz. Size tavsiyem planlı olmanız. Planlı olursanız işlerinizin kolaylaştığını göreceksiniz.

Yengeç

Bu hafta yaşayacağınız yeni ay sizi daha çok evlilik konusunda tetikleyebilir gibi duruyor. İlişkiniz yeni bir boyuta gelebilir ya da hoş bir aşk ilişkisine adım atabilirsiniz. Bu hafta mutlaka ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.

Aslan

Sağlık konusu öncelikli olmak üzere iş ve iş ortamı ile ilgili olarak bu hafta bir hareketlilik yaşayacaksınız gibi duruyor. Olumsuz olan bir şeyler olursa kendinizi hemen ortaya atmamanızda fayda var. Biraz dikkatli olmaktan zarar gelmez.

Başak

İkili ilişkileri tekrar sorguladığınız ve var ise çocuklarınız ya da evcil hayvanlarınız hakkında bazı kararlar verebileceğiniz bir haftadan geçecek olabilirsiniz. Bu sebeple böyle nazik konulara tek yönden bakmamaya özen gösterin.

Terazi

Bu hafta yeni ay size aile ve aile fertleri ile ilgili olarak bazı konularda koşuşturmaca getirebilir. Bu koşuşturmaca içinde maalesef ki kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Bu konuda yalnızca gerekeni yapın. Bu yeterli olacaktır.

Akrep

Bu hafta yanaşacak olan yeni ay size ikili ilişkilerde özellikle de yakın çevreniz ile olan tutumunuzu yeniden sorgulamanıza yol açabilir. Sabırlı olmaya gayret gösterin ve daima gülümsemeye çalışın.

Yay

Yaşanacak olan yeni ay bu hafta size her şeyde önce maddi konularda artık geride bırakmanız gerekenleri bırakıp önünüze bakmanız gerektiğini hissettirecek. Gökyüzünü can kulağınız ile dinleyin.

Oğlak

Bu hafta gökyüzü sizin için “Haydi artık değişelim ve yenilikleri kocaman kucaklayalım.” diyor gibi. Bu haftayı olumlu yönde değerlendirdiğiniz takdirde güzellikler kapınızda ve sizin kapıyı açmanızı bekliyor.

Kova

Bu hafta gökyüzü size yeni ayın etkisi ile biraz durup kendinizi dinlemenizi ve yaşanan olaylara biraz daha uzaktan bakmanızı tavsiye ediyor. Bazen hayatın dışına çıkmak size gerçekten iyi gelecektir.

Balık

Bu hafta yeni ayın harika enerjisi sizi daha çok sosyal hayatınızı planlamak için teşvik edecek diyebilirim. Önünüzde sizi bekleyen olumlu yeni tanışmalar olabilir gibi duruyor.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu