AlışverişManşetModa

Raymond Weil: Zamanın Lüks Hali

İsviçre saatçiliğinin hassas işçiliğini ve üstün kalitesini özel tasarımlarla buluşturan Raymond Weil’in özel tasarımları kadın ve erkekleri benzersiz bir ihtişamla tanıştırıyor.

Raymond Weil’in kadınlar için tasarlanan modeli, seçkin duruşuyla göz alıyor. Klasik çizgilerdeki saatin sedef kadranı, pırlantalar ve rose gold detaylarla zenginleşiyor.

Rose gold ve çeliği buluşturan bilezik ve rose gold bezel de saatin eşsiz zarafetini tamamlıyor. Kadranın arkasında ise sizi başka bir sürpriz bekliyor. Saatin eşsiz mekanizmasını gözler önüne seren şeffaflık detayı, son derece özel görünüyor. 

raymond weil saat

Raymond Weil’in iddialı tasarımlardan hoşlanan erkeklere hitap eden modeli, İsviçre saatçiliğinin en özel örneklerinden birini sunuyor. Saatin yeşil kadranı, çelik bilezikle mükemmel bir uyum yakalıyor.

Saatin mükemmel mekanizmanın bir kısmını sergileyen şeffaflık detayı ise ışıltılı bir yakut ile daha da eşsiz görünüyor.

Raymond Weil’in farklı zevklere hitap eden birbirinden şık tasarımlarına Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu